Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurš vainīgs? 3

“Staburaga” redakcijā vērsās divi lasītāji un lūdza noskaidrot, kāpēc Aizkraukles centrā, Spīdolas un Gaismas ielā, nepļauj zāli, kas jau izstiepusies krūmu augstumā, un kāpēc Ziemeļu ielā pie atkritumu konteineriem jau trešo nedēļu krājas dažādas nevajadzīgas sadzīves lietas.

Namu apsaimniekošanas uzņēmuma “Lauma A” vadītāja Ludmila Beināre skaidro: “Nenopļautie zemesgabali pilsētas centrā pieder privātīpašniekiem, un mums nav jāpļauj citiem piederoša teritorija. Jau vairākkārt esam aicinājuši zemes īpašnieces nopļaut garo zāli, šis jautājums apspriests arī Aizkraukles novada domē. Tomēr līdz šim viņas nav to izdarījušas. Arī pie mums pilsētnieki ir vērsušies neizpratnē par nenopļautajiem zemesgabaliem pilsētas centrā, bet par to atbild tie, kuriem zeme pieder.

Par neizvestajiem atkritumiem Ziemeļu ielā varu teikt tikai to, ka mums ir noslēgts līgums par nestandarta un lielgabarīta atkritumu izvešanu pilsētā divas reizes nedēļā. Vasarā daudz remontē, izmet nevajadzīgās mēbeles un citas lietas, tāpēc bieži vien jau pēcpusdienā izvestās kaudzes vietā sakrājusies jauna.”

Komentāri 3

666

Intresanta attieksme - nav jāplauj zāle... Ogres pilsētā šo jautājumu atrisināja savādāk - zāli nopļauj un īpašniekam piesūta rēķinu par dabu.

pirms 11 gadiem, 2008.06.19 18:23

Dafne

Ja nevaram īpašniekus piespiest to zālīti nopļaut, varbūt varam "Staburagā" publicēt viņu vārdus ar visām bildēm - lai zinām savus "varoņus" ? Reizumis taču tiek rakstīts par skaistām un sakoptām vietām, tad tāpat varētu arī par nesakoptām...

pirms 11 gadiem, 2008.06.19 19:40

dusma

Ai nu kurš tad uzdrošināsies tādu veikumu-gan jau īpašniekiem domē (vai arī avīzē)draugi. Ja viņi ir īpašnieki-tātad drīkst darīt (nedarīt) , kā sirds kāro.Zāģēt liepas, aizlaist zālē pilsētas atsevišķas daļas un ko ti vēl nē.Naudas vara lielu dara :)

pirms 11 gadiem, 2008.06.20 12:02

Lietotāju raksti