Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lasītāju uzticības balsojums

1. novembrī, agrāk nekā citus gadus, “Latvijas pasts” sāk preses izdevumu abonēšanas kampaņu. Arī beigsies tā šogad agrāk --- jau 15. decembrī, lai līdz gada beigām pastam atliktu vairāk laika klientu adrešu kļūdu labošanai noformētajos abonementos. 

Mums, “Staburaga” veidotājiem, abonēšanas kampaņa ir ļoti trauksmains gaidīšanas laiks --- kāds būs mūsu lasītāju kārtējais uzticības balsojums? Ir taču ekonomiskā krīze, cenas un maksājumu apjoms pieaug, bet naudas vairāk nekļūst. Vai mūsu lasītāji, “balsojot ar maciņu”, dos priekšroku garīgajām vērtībām? Tas ir jautājums, atbildi uz kuru zināsim tikai pirms Ziemassvētkiem.

Gatavojoties abonēšanas kampaņai, daudz esam domājuši par to, kā abonentiem samazināt izdevumus un atvieglot maksāšanas procesu. Abonēt katrā ziņā būs krietni izdevīgāk, jo laikraksta “Staburags” eksemplārs nākamgad mazumtirdzniecībā maksās 33 santīmus otrdienās un sestdienās un 38 santīmus ceturtdienās. Tāpēc privātpersonām piedāvājam abonēt “Staburagu” par īpašu --- šīgada cenu  Ls 3,20 mēnesī un bez komisijas maksas par pakalpojumu (“Latvijas pastā” abonements mēnesim maksā Ls 3,35 un vēl 40 santīmu par kvīts noformēšanu). Taču abonementu par īpašo cenu var noformēt tikai laikraksta redakcijā, zvanot pa bezmaksas tālruni 80001500 vai portālā www.staburags.lv. Izdevīgi “Staburagu” abonēt visam gadam par 10 mēnešu cenu --- Ls 32. Juridiskajām personām piedāvājam laikrakstu abonēt, apmaksājot izsūtīto rēķinu. Pieteikties rēķina saņemšanai var pa tālruņiem: 65128570, 29150272.

Daudzi lasītāji iecienījuši abonēt laikrakstu paketi --- komplektā ar “Staburagu” pasūtīt arī laikrakstu “Diena”. Šo abonementu var noformēt tikai “Staburaga” redakcijā vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001500.

Jaunums mūsu un lasītāju komunicēšanā būs automātiskais maksājums. Tas ir vienkāršākais, ērtākais un drošākais abonementa apmaksas veids. Tas atvieglos jūsu ikdienu, jo nebūs jāiet uz vietām, kur var noformēt abonementu un apmaksāt rēķinu, vairs nebūs jāuztraucas par abonēšanas termiņu ievērošanu, jo banka laikus veiks maksājumus no jūsu konta, bet, pats galvenais, par “Staburaga” abonēšanu varēs norēķināties pakāpeniski vairākos maksājumos. Protams, obligāts nosacījums ir  klienta konts bankā. Detalizētāk par šo norēķinu veidu stāstīsim  6. novembra numurā. 

Zinām, ka daudzi lauku ļaudis nevar nokļūt pagasta centrā dārgo autobusa biļešu vai veselības problēmu dēļ. Tāpēc gribam piedāvāt jums abonēšanas iespēju izbraukumā,   tas nozīmē, ka mēs noteiktā dienā un laikā ieradīsimies pagastos un noformēsim “Staburaga” abonementu visiem, kas to vēlēsies. Par savu ierašanos iepriekš paziņosim laikrakstā. Tātad ne tikai autoveikals piebrauks jums klāt, bet arī “Staburags”!

Ko papildus iegūs mūsu lasītāji? Daudzi abonenti jau tagad zvana un interesējas, vai arī šogad izdosim nākamā gada kalendāru. Jā, noteikti izdosim! Tas jau top un būs ne mazāk krāšņs kā šīgada kalendārs. To saņems katrs “Staburaga” abonents savā pastkastītē kopā ar kādu no pirmajiem 2009. gada laikraksta numuriem.

Katru gadu abonentiem esam rīkojuši loteriju ar daudzām nelielām balvām. Loterija  būs arī šajā abonēšanas kampaņā. Tajā varēs laimēt vienu lielu balvu --- LCD plazmas televizoru. Loterijā piedalīsies tie lasītāji, kuri būs abonējuši “Staburagu” jebkuram 2009. gada abonēšanas periodam, izmantojot automātiskās apmaksas līgumu, abonējot redakcijā vai pa bezmaksas tālruni 80001500.

Abonentiem loteriju rīko arī “Latvijas pasts”, tajā varēs laimēt kādu no 100 preses abonēšanas dāvanu kartēm 30 latu vērtībā. “Latvijas pasts” arī sola novembra pirmajā un otrajā nedēļā esošajiem abonentiem piegādāt laikrakstu un žurnālu katalogu 2009. gadam, lai mierīgi un nesteidzīgi mājās varētu izvēlēties, ko īsti nākamgad lasīt.

Visu, ko varējām, savu lasītāju labā esam izdarījuši. Tagad kārta lemt jums, lasītāji, vai vēlaties būt mūsu draugi, partneri, domubiedri vai oponenti arī nākamgad. Priecāsimies, ja abonentu sarakstā atkal ieraudzīsim pazīstamus uzvārdus, bet tukšajās ailēs ceram ierakstīt jaunus vārdus. Uz satikšanos!

Lietotāju raksti