Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Lielziedos” nekādas kārtības 15

Raksta jums pastāvīgais “Lielziedu” iedzīvotājs, kurš katru dienu ar automašīnu pārvietojas pa šo teritoriju. No abām pusēm pirms iebraukšanas “Lielziedu” teritorijā ir novietota ceļa zīme “Dzīvojamā zona”, kuras darbības zonā atļauts braukt ar ātrumu līdz 20 kilometriem stundā. Pa šiem ceļiem un ielām iet gājēji, brauc velosipēdisti, arī bērni, kuru drošībai ir domāta šī ceļa zīme.

Kopš tā laika, kad pie degvielas uzpildes stacijas “Kalngali” ierīkoja luksoforu, liela daļa autovadītāju tā apbraukšanai izmanto “Lielziedu” ceļus. Intensīvās kustības rezultātā tie jau ir izdangāti, kļuvuši bedraini, ir izveidojušās rises. Šie autovadītāji ir aizmirsuši par ceļa zīmes “Dzīvojamā zona” prasībām un brauc kā pa lielceļu ar ātrumu 50 — 60 kilometru stundā un pat ātrāk.


Mēs, iedzīvotāji, un arī kooperatīva priekšsēdētāja par šo situāciju esam informējuši ceļu policiju, un tā jau vairākas reizes ar radariem ir dežurējusi mūsu teritorijā. Vēlētos, lai tas notiktu biežāk. Varbūt varētu ierīkot kādu “guļošo policistu”?


Arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību šie bravūrīgie braucēji ir aizmirsuši — “Lielziedos” gandrīz visi krustojumi ir vienādas nozīmes, un, tos šķērsojot ar ātrumu 50 — 60 km/h, nevar pamanīt transportlīdzekli, kas tuvojas no labās puses. Šādā situācijā “Lielziedos” līdz nelaimei nav tālu. Skolēniem ir vasaras brīvlaiks, tuvojas Līgosvētki, vai tiešām jāgaida, kamēr notiks nelaime?

Komentāri 15

He-he

Piekrītu.
Un vēl kas - Ziedos ir uztaisīt gajēju pāreja - netālu no autobusu pieturas. Bet cik vēroju - neviens autobraucējs tur gājējus nelaiž + plus vēl uzskata par savu pienākumu signalizēt, ja kāds šobrīd to gajēju pāreju šķerso. Vai tiešām tās zīmes tik nemanāmas? Šaubos.
To pārēju galvenokārti izmanto pensionāri, kuri izmanto sab. transportu - loģiski, ka viņi nespēj ātri pārvietoties vecuma dēļ, kaut kādai cieņai tak jābūt pret viņiem + ka tā vieta tomēr paredzēta kā gajēju pāreja.
Piekrītu, ka tur vajag vairāk ceļu policijas dežūru + guļošus policistus. Lielziedos šobrīd ļoti daudz uzceltas labas dzīvojamas mājas, ooti daudzi dzīvo tur pastāvīgi. Derētu parūtpēties par viņu drošību.

pirms 9 gadiem, 2010.06.18 13:58

123

Ierosinu Ziedos no "caurbraucējiem" ņemt iebraukšanas maksu kā Jūrmalā

pirms 9 gadiem, 2010.06.18 18:38

ZxP

njā, poličiem tur būtu zelta ādere... kādu laiku

pirms 9 gadiem, 2010.06.18 22:45

mazziediņš

kāpēc aizmirsuši vai nevar ievērot ! ļoti vienkārši - kārtējā reize un kārtējā vieta, kur liek koļu virsū, jo par to nekas nedraud.

pirms 9 gadiem, 2010.06.19 16:27

mazziediņš

kāpēc aizmirsuši vai nevar ievērot ! ļoti vienkārši - kārtējā reize un kārtējā vieta, kur liek koļu virsū, jo par to nekas nedraud.

pirms 9 gadiem, 2010.06.19 16:27

rozite

visi kas tur dzivo pastavigi,lai pasi maksa par saviem ekstram....mums tur tikai darzini...kapec sita tanja tur komande? tikaj naudu ples......vajag vel KNABAm pazvanit,lai parbauda,,,,,,cik sitai kundzej masinas? LAI VINA PUBLISKO SAVUS IENAKUMUS...

pirms 9 gadiem, 2010.06.23 12:50

lielziedu pastāvīgais iedzīvotājs

Piekrītu rakstam,tie caurbrauceji galīgi ofigeļi,nēsājās cauri,putekļu mākoņi,ceļi izdangāti,vairs nevār ne pa vienu pusi izbraukt,ne pa otru.Es ar par to ka,maksu ievest tiem caurbraucējiem,viss maz ceļus varēs pēc tam sakātrot,ar salabošanu te nepietiks,būs jāber granti virsū,kādas risas uz pagriezieniem ,šausmas.

pirms 9 gadiem, 2010.06.26 12:13

olga

Lielziedi janodod Laumai ,ātrāk kārtības nebūs nemūzām ,jau tagad jau 100 latu brigāde raujas katru dienu ,no krievu sādžas pamazām pārtop civilizētu vidi ,paldies DOMEI .

pirms 9 gadiem, 2010.06.26 23:18

Liene

ha-ha LAUMAI,tad jau točen viss aizies grīstē un maksāsiet 3 reiz dārgāk,glupš priekšlikums

pirms 9 gadiem, 2010.06.27 10:32

dace

Rozīte! Liec mieru Taņai (starp citu vārdu jāraksta ar lielo burtu). Viņa ir tas cilvēciņš,kas rūpējās par Ziedu kārtību un tīrību. Ceļi arī regulāri tiek greiderēti!!!Dzīvojot vasarnīcā nav ne kāda ekstra,bet citiem tā ir dzīve. Tā kā padomā pirms ko raksti!!!

pirms 9 gadiem, 2010.07.08 21:29

Mare

Runājot par Ziediem.Dažreiz ir ilgi jāmaldās pa vasarnīcu rajonu ja vajag atrast kādu konkrētu tā saucamo ielu.Arī pasi Ziedu iedzīvotāji bieži vien plecus rausta,ja pajautā kur atrodas tāda vai tāda ieliņa.Visbiežāk zina pats savu ielu un reizēm arī blakus ielu,bet ne vairāk.Varbūt apsaimniekotājiem(kooperatīva vadībai)vajadzētu padomāt par apkārtnes plāna novietošanas pie iebraucamā ceļa Ziedos.Arī mazāk pa ieliņām maldīsies.

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 08:26

olga

Koperatīvs ar steigu jalikvidē ,privātmāju rajons un vis ,ar līgumu ar LAUMU ,būs ļoti labi .

pirms 9 gadiem, 2010.07.18 00:09

He-he

Kā tad, galīgi prātu izkūkojusi...
Vai pati Laumas darbone .
Viens no diviem, trešā nevar būt.

pirms 9 gadiem, 2010.07.18 21:13

vot tā

LAUMAI pievienos LIELZIEDUS tad jau Beināres kundze varēs vel vienu māju celt.

pirms 9 gadiem, 2010.07.22 09:54

Olga

Kā Taņīte šiverējas pašlaik ,rādās ,ka tiks galā ,bez Laumas .

pirms 8 gadiem, 2010.11.10 14:54

Lietotāju raksti