Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nav labuma ne kolektīvam, ne Pļaviņu iedzīvotājiem 12

— Nesaprotu, kas Pļaviņās tā par modi — kā divi gadi, tā maina komunālo pakalpojumu uzņēmuma vadītāju! — sašutusi redakcijai zvanīja viena no SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” arodbiedrības biedrēm Sarmas kundze (vārds mainīts — aut.).

— Divus gadus komunālo pakalpojumu uzņēmumu vadīja Bardovska kungs, pēc tam divus gadus šajā amatā bija Volkova kungs, izrādās, atkal slikts. Avīzē bija sludinājumi, ka līdz 6. aprīlim var pieteikties kandidāti SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” valdes locekļa amatam. Šodien domē lems par jauno vadītāju. Iespējams, padomā ir kāds cits. 1. aprīlī sasaucām SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” arodbiedrības biedru ārkārtas sēdi, kurā izskatījām valdes locekļa Sergeja Volkova divu gadu  laikā paveikto. Secinājām, ka Sergejs Volkovs daudz paveicis disciplīnas un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. Viņš ir profesionāls un zinošs, stingrs gan pret sevi, gan pret darbiniekiem, taisnīgs un prasīgs. Arodbiedrības kolektīvs pieprasa atkārtoti apstiprināt Sergeju Volkovu par SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” valdes locekli. Divu gadu laikā viņam nav nekādu pārkāpumu un sodu. Aizklātā balsošanā par Volkova kunga atstāšanu amatā bija 17 biedru,  pret — četri, viens atturējās.
Mēs uzskatām, ka no biežas vadītāja maiņas nav labuma ne kolektīvam, ne Pļaviņu pilsētas iedzīvotājiem. Ārkārtas sēdes lēmumu nosūtījām arī novada domei cerībā, ka tā spēs pārkāpt pāri personiskajām ambīcijām un reāli izvērtēs situāciju.

Komentāri 12

Vietējais

Vēstules rakstītājs mazliet kļūdijies,Bardovska kungs pats aizgāja,jo pieteicās domē par izpilddirektoru,kur vairāk var šeptēt.Volkova kungam jau arī ir iespēja pieteikties atkārtoti šim amatam,bet izredzes gan viņam mazas,jo Domes ģimenes Cilts Kokā gan jau nav radniecīgu atzaru.Tas jau bija zināms,ka tiek meklēts jauns,zinošs Vajadzīgs cilvēks.Par cik tagad darba lauks ir paplašinājies,jo nākušas klāt vēl trīs pagastu komunālās saimniecības,darbiņa būs daudz.

pirms 9 gadiem, 2010.04.08 10:17

vietējā

Vai tad vēl nav skaidrs ,ka Pļaviņās darbojas princips-rads rada galā,draugs draugu ievelk savā komandā.Gan jau arī priekšnieka vieta noskatīta kādam radam no tā lielā cilts-radu-draugu koka,arī kasiere komunālajos tika izvirzīta ,jo tai bija stipra aizmugure....

pirms 9 gadiem, 2010.04.08 10:34

Bite

Vai Pļaviņas kādreiz izcelsies ar kaut ko labu???
Tikai negatīvais!

pirms 9 gadiem, 2010.04.08 16:48

Bite

Vai Pļaviņas kādreiz izcelsies ar kaut ko labu???
Tikai negatīvais!

pirms 9 gadiem, 2010.04.08 16:48

Pilskalns J.

Cik var rakstīt par to !!!!!! Vai kāds no Skrīveriem lai brauc dauzīt zobus tiem un tām vai tai, kuri, kuras vai kura čakarē te visu ????? Tas jādara pašiem pļaviņiešiem.

pirms 9 gadiem, 2010.04.09 09:17

trupo

Ko arodbiedrība var pieprasīt? Tur ir personālais darba līgums. "Arodbiedrība" ir paša padotie! Tie jau nu gan grib kaut ko teikt pret priekšnieku ;-)
Dome balsojumā līguma pagarināšanu atteica - sak puika paldies un uz redzēšanos. Tak bija labi cilvēki, kuri iedrošināja doties uz konkursu vēlreiz - un ko jūs domājat? Tak izstāstīja domniekiem tādas jaunas idejas, ka domnieki noslēdza ar viņu līgumu!
Ko tad tādu revolucionāru kungs izstāstīja, ja atskaitās šiem kungiem minimums katru mēnesi?! Tātad vai nu gadu kalis plānus kā "padziļināt" un "uzlabot" un tagad tikai spēris vaļā vai arī domnieki viņu pirmoreiz ieraudzījuši un pa gadu nav spējuši pietiekami izrunāties...
Absurda teātris!

pirms 9 gadiem, 2010.04.09 12:58

Erni

Patīkami dzordēt, ka viens birokrātu kungs savu darbošanos komunālajos beidzis, maz ,ko paveicis, bet jau tēmē uz ienesīgaku posteni, būtu pierimis!

pirms 9 gadiem, 2010.04.09 14:35

Erni

Patīkami dzordēt, ka viens birokrātu kungs savu darbošanos komunālajos beidzis, maz ,ko paveicis, bet jau tēmē uz ienesīgaku posteni, būtu pierimis!

pirms 9 gadiem, 2010.04.09 14:35

Vispārīgi viens apburtais loks Pļaviņu miestā notiek,nekas nemainās n -to gadu no gada,ai kā te vajadzētu raganas slotu,kas izmēztu visas novada galvas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.10 16:43

Zane

Izklausās, ka nākamais kandidāts būs īsts nezvērs un varmāka!
Par to balso deputāti aiz katra no tiem stāv minimums 200 iedzīvotāju. Tātad 17 "komunaļņiku" izmisīgais palīgā sauciens ir svarīgāks par 3000 iedzīvotāju viedokli. Komunālie zin kas ir labāk Pļaviņu iedzīvotājiem - to viņi kaut kā nebļāva ziemā...
Tur vispār tāda arodbiedrība ir? Kurš ir priekšsēdētajs? Staburags faktus kādreiz pārbauda?
Raksts izskatās pēc monologa, kaut gan telefona saruna parasti ir dialogs... Kurš bij pie telefona? ;-)

pirms 9 gadiem, 2010.04.15 09:22

komunālo kol.

vai, vietējais, cik Tu zinošs,tādi kā A.Bardovskis bija kom.par vadītāju ,domājam sen nebija bijis.Gan kolektīvam, gan pilsētas iedz.pavēra ļoti daudz iespēju.

pirms 9 gadiem, 2010.04.28 21:18

komunālo kol.

vai, vietējais, cik Tu zinošs,tādi kā A.Bardovskis bija kom.par vadītāju ,domājam sen nebija bijis.Gan kolektīvam, gan pilsētas iedz.pavēra ļoti daudz iespēju.

pirms 9 gadiem, 2010.04.28 21:18

Lietotāju raksti