Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nekvalitatīvas bildes — kurš vainīgs? 6

“Staburaga” redakcijā vērsās lasītāja Zigrīda no Jaunjelgavas. Kundze bieži vien fotogrāfijas uztic izgatavot veikalā “LukssD” Aizkrauklē, taču vairākkārt daļa bilžu ir bijušas nekvalitatīvas, arī pavisam nesen pasūtītās.

— Kad vien nepieciešams, fotogrāfijas dodu izgatavot “Kodak ekspress” veikalā “LukssD” Aizkrauklē un vairākas reizes daļa bilžu bija nekvalitatīvas. Arī šoreiz pieciem no 15 attēliem nav asuma. Saprotu, ka man ne vienmēr izdodas nofotografēt ideāli, bet fotosalona darbinieki tās redz datorā, un vai šādā gadījumā viņu pienākums nebūtu informēt par iespējamajiem defektiem? Gribētu zināt vai salons saviem pakalpojumiem sniedz garantiju un vai vēl kaut kur Aizkrauklē var izgatavot fotogrāfijas? — jautā jaunjelgaviete.
“Staburags” sazinājās ar “Kodak ekspress” veikalu “LukssD”.
— Nekvalitatīvas fotogrāfijas var būt dažādu iemeslu dēļ, un tas jāņem vērā, taču vispirms klientei vajadzētu vērsties pie mums un ziņot par šādu gadījumu. Protams, pie mums izgatavotajām bildēm dodam garantiju, un, ja kundzi tās neapmierina, kā cerēts, tad mēs tās izgatavosim vēlreiz, kā esam rīkojušies līdzīgās situācijās, — teic veikala darbinieks Ingars Darbiņš.
Lasītāji pēc palīdzības “Staburagā” vēršas ļoti bieži, bet diemžēl vairums no viņiem pirms tam nav centušies problēmu atrisināt sazinoties ar tiešo “vaininieku”, lai gan pirmām kārtām būtu jāvēršas konkrētajā iestādē. Fotosalona darbinieks klienti gan varēja brīdināt par, iespējams, nekvalitatīvajām fotogrāfijām. Tad Zigrīdas kundzei būtu izvēle — izgatavot bildes vai ne. Nebūtu arī nepatīkamu pārsteigumu.
“Staburags” noskaidroja, ka fotopakalpojumus Aizkrauklē piedāvā arī salonā “Centrs” Lāčplēša ielā 2, kioskā “Narvesen” Gaismas 12. Taču, lai nodrošinātu labāku kvalitāti, bildes tiek izgatavotas Ogrē un Jēkabpilī. Tas gan ir mazliet laikietilpīgāks process.

Komentāri 6

Jā, arī man Kodakā tā divreiz ar pāris bildēm gadījās. Kādreiz bija salons astra, bet nu arī tā vairs nav. Atliek vainu kodak vai narvesen bet tur jāgaida pāris dienas.

pirms 9 gadiem, 2010.01.23 13:56

eseris

cena taču ir par bilžu skaitu - tātad tikai štancē un klients maksā...

pirms 9 gadiem, 2010.01.23 17:34

to foto

Ne jau aparātā vaina, bet jāiemācās fotografēt. Nevar taču tā: pa labi pa kreisi neko nedomājot tikai spiest podziņu un tad gaidīt šedevrus. Fotografēt ir jāmācās. Un nevar vainot, ka izgatavo visas bildes. Ja neizgatavotu, atkal brēktu, ka nav izgatavotas. Cik saprotu no teiktā, bildes nav sabojātas vai kā citādi nekvalitatīvas attīstīšanas dēļ? Tad nu jāņem par labu savs gara darbs kāds jau nu ir izdevies, tāds ir

pirms 9 gadiem, 2010.01.23 19:04

ZxP

Fotoaparāti ar filmiņu savu dziesmu jau ir nodziedājuši

pirms 9 gadiem, 2010.01.24 21:24

haha

Lukss`ā izdruka 30x40cm = LVL 7,- = KOSMOSS!

P.S. "vajag kartigu fotoaparatu,tad buss ok!" - "ržu ņemogu", muļķīga iedoma.

pirms 9 gadiem, 2010.02.09 15:31

Lietotāju raksti