Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nenokavē un piesakies līdz 1. novembrim!

Līdz 1. novembrim lauksaimnieki vēl var pieteikties dažiem valsts atbalsta pasākumiem lauksaimniecībā.

Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālās lauksaimniecības pārvaldes līdz 1. novembrim pieņem iesniegumus atbalstam izglītībai, zinātnei un informācijas izplatīšanai. Tiem lauksaimniekiem un lauksaimniecības studentiem, kuri vēlas papildināt zināšanas kursos, semināros, konferencēs un kongresos ārzemēs, iesniegums atbalstam iesniedzams līdz 1. novembrim. Šis termiņš attiecas arī uz tiem, kuri Latvijā vēlas rīkot starptautiskas konferences par aktuālām nozares tēmām.
Līdz 1. novembrim pieņems arī iesniegumus apdrošināšanas polišu iegādes izdevumu segšanai programmā “Atbalsts lauksaimniecības nozaru riska samazināšanai”.
Arī zinātniskās iestādes var iesniegt pārskatus par izlietotajiem valsts atbalsta finanšu līdzekļiem līdz 1. novembrim.
Iesniegumu veidlapas un atbalsta saņemšanas nosacījumi — Zemkopības ministrijas interneta mājaslapā www.zm.gov.lv, kā arī LAD mājaslapā www.lad.gov.lv

Lietotāju raksti