Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Parasti labdarību veic bez “trokšņa” 7

— Bijām nepatīkami pārsteigtas, kad  sestdien “Staburagā”  izlasījām Isajevas kundzes viedokli publikācijā “Vai lems  līdz Ziemassvētkiem?”, — saka Aizkraukles novada sociālā dienesta vadītāja Ināra Gaile.

— Tā ir taisnība, ka Isajevas kundze vērsās mūsu dienestā, taču saruna ar mūsu dienesta darbinieci Irēnu Žurzdinu  bija  par rehabilitācijas palīdzību kādai ģimenei, un to nevar izlemt un izdarīt vienā mirklī. Tā kā pirms svētkiem mums bija daudz darba, Isajevas kundzes  ierosinājumu izskatījām pēc Lieldienām un nolēmām, ka ziedoto naudu varētu izmantot smilšu terapijai un vienojāmies arī ar psihologu par palīdzības sniegšanu kādai  ģimenei, kuras skolas vecuma  bērns mācās Isajevas kundzes vadītajā skolā. Atzīstu, ka tā ir mūsu vaina, ka lēmumu viņai nepaziņojām tūliņ. To izdarījām šonedēļ, taču Dagmāru Isajevu mūsu priekšlikums neapmierināja, tāpēc  esam vienojušās par citu  variantu.  
Domāju, ja Dagmāra Isajeva kādam grūtdienim gribēja sagādāt Lieldienu pārsteigumu, tas taču nebija tik grūti izdarāms — pati strādā skolā, kurā ne vienam vien bērnam vajadzīga palīdzība, turklāt viņa ir Kokneses novada domes deputāte. Vai tad tiešām nevienu nevarēja atrast?  Parasti cilvēks, kurš ziedo labdarībai,  to dara bez lieka “trokšņa” un bez laikraksta starpniecības.

Komentāri 7

neticu ka Isajeva gribētu ziedot kādam naudu,tas nav tāds cilvēks,drīzāk savā kabatā iebāzīs,gribēja tikai sevi atkal publiski izcelt,bet šoreiz neizdevās,cilvēki nav jau tādi muļķi par kādiem viņa visus uzskata,redz jau visi viņas īsto dabu!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.15 20:22

opa

vēl jau būtu interesanti uzzināt tā"ziedojuma "summa...ka tik nav pārdesmit latiņu un liela brēka...ha..ha...

pirms 9 gadiem, 2010.04.16 18:49

Noviks

Ak dievs, kas notiks, ja neatvietojamā, neaizvietojamā un mūžīgā jaunība Irēna Žburzdina dosies citos medību laukos, jo laiks jau pienāk!!!!!!! Tad visam ir vakars. Tas ietekmēs Aizkraukles rajonu, Latviju un ES.

pirms 9 gadiem, 2010.04.19 17:42

toms

Novikam-liekas,ka nupat jau tev pasam ir tas briidis,kad domaasana iet greizi-raksts ir par Isajevas kundzi,ne par Zburzdinu.Varbuut atminas atsvaidzinaasanai izlasi temata saakumu.

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 08:01

Boms

Par Žburzdinu būtu jāsāk katrs raksts un par viņu arī katrs raksts būtu jābeidz. Agrāk nebija nevienas pilsētas avīzes, kurā nebūtu viņas fotoportreta. Tagad tas ir reti.

pirms 9 gadiem, 2010.04.21 09:15

Runa iet par to, cik operatīvi strādā mūsu dienesti un cik kompetenti tie ir savā darbības jomā! Šeit ir skaidri redzama sociālā dienesta attieksme pret ģimenēm (bērniem),kurām ir nepieciešams atbalsts un pret tiem, kas vēlas šādām ģimenēm (bērniem) kaut nedaudz palīdzēt! Mīļie ļaudis, ja jūs gribēsiet kādam palīdzēt, meklējiet paši kam un kā jūs to varat izdarīt un aizmirstiet par sociālā dienesta iesaistīšanu (traucēšanu), jo viņiem ir šausmīgi daudz darba! Pretējā gadījumā kāds, kuram jūs gribējāt palīdzēt saņems dāvanu - apmeklējumu pie psihologa! Vienreizējā "dāvana"!Labi vēl, ka ne pie psihiatra.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 17:38

***

Tie bija Tikai Ls50, kas tika pasniegts kā kaut kas grandiozs. Tai pašā laikā Kokneses internātskolas bērni vakaros garlaikojas, jo nav kas noziedo mazāku naudas summu dekodera iegādei. Vispār laiks būtu meklēt Isajevas kundzes vietā citu direktori

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 17:57

Lietotāju raksti