Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaule sākās ar Oliņkalna klintīm

Esot Dienvidamerikas vidienē, atminējos gan Pļaviņas, pļaviņiešus, gan ”Staburagu”. Paldies par atsaucību, sadarbību! Pļaviņās sāku pētnieciskos darbus, sportošanu un sabiedrisko darbību. Pērn, pilsētas jubilejas gadā, pļaviņieši piepulcināja mani darbīgākajiem novadniekiem.

Arī klinšu kāpšana, alpīnisms, kalni ar skatu no 6200 metru augstuma vairākos pasaules kalnu rajonos sākās ar Oliņkalna klintīm, kurās kāpt rosināja Rita Neimane.
Varēju, varbūt, tapt ”bagāts” un ceļot ar tūrisma firmām pa viesnīcām, restorāniem, apbraukāt vēsturiskas vietas vai kā ”lielais mednieks” doties uz Āfriku, Ziemeļkanādu un ciemiņiem rādīt trofejas. Bet to gaisotni konferencē Paragvajā 80 valstu pārstāvju saimē ar bankas kontiem vien mazākas iespējas gūt. Šoreiz mani ieraudzīja, sadzirdēja Vispasaules Miera federācija. Biju Latvijas pārstāvis. Šī bija tiešām liela pasaules paplašināšana sevī un tālāk manos klausītājos, ko esmu jau paguvis ar sākumu Pļaviņās! Ja iespējams, lasu ”Staburagu” gan Radiomājā, gan citās mājās. Lai arvien vispusīgs, spraigs, izzinošs skatījums!

Skatīt sauli, debesis, tālumu, ziedus, skudras ar bērnības interesi! Lepoties ar savu zemi, tautu, valsti!

Lietotāju raksti