Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pastniekiem būs mazāk komandieru

"Latvijas pastā" nepieciešams ievērojami samazināt administrācijas darba izmaksas, tāpēc jau drīzumā plānots atbrīvot lielu daļu pasta darbinieku. Šādu viedokli publiskojis satiksmes ministrs Ainārs Šlesers. Ministrs norāda, ka no darba noteikti netiks atbrīvoti pastnieki, taču administrācijas darbinieku skaits varētu tikt samazināts pat uz pusi. "Latvijas pasta" štatu apgraizīšana būs jāveic jaunajam vadītājam Ivaram Krauklim, kurš šajā amatā nomainījis Gintu Škodovu.

I. Krauklim pirmais darba uzdevums dots nežēlīgs – divu nedēļu laikā izveidot konkrētu veicamo darbu sarakstu ar termiņiem.
Ko par to visu domā klienti? Viņi brēc vienā balsī: lūdzu, atdodiet mūsu mazās pasta nodaļas laukos, lūdzu, atdodiet mūsu mīļos pastniekus, kas katrā mājā bija gaidīti kā tuvinieki! Diemžēl motorizētā pasta piegāde ar minimālu pastnieku skaitu maksimālā teritorijā ir izgāzusies. Pastnieki un klienti ir atsvešinājušies kā vēl nekad un no draugiem kļuvuši par ienaidniekiem. Vai notikušajā jāvaino žultainie žurnālisti? Vai jāvaino klienti, kas par spīti "Latvijas pasta" modernizācijas centieniem vēlas jau agri no rīta saņemt mājās un lasīt savas pasūtītās avīzes un žurnālus.

Jā, tauta joprojām grib pasūtīt presi un saņemt visu, kas ir pasūtīts, par ko ir samaksāts. Diemžēl daudzi regulāri kaut ko no pasūtītā nesaņem, kaut par avīzēm un žurnāliem ir samaksāta, viņuprāt, liela nauda. Ko darīt? Varbūt "Latvijas pastā" jārīko darbinieku rotācija? Priekšniekiem uz laiku jākļūst par pastniekiem un otrādi. Dažs noteikti ir par ērtu iesēdies priekšnieka vai vidējā posma priekšnieciņa krēslā, jo alga tur daudz lielāka nekā tiem, kas diendienā pienes klāt (piedodiet – tagad jau pieved) pastu un klausās tautas žēlabās un zākāšanā.

Lietotāju raksti