Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priecājamies atkal būt “Retrobārā” 1

Esiet sveicināts, mister Stīven, un laimīgu Jauno gadu! Ar laikraksta starpniecību gribu jums izteikt atzinību un novēlēt panākumus kā lauku krodziņa “Retrobārs” atjaunotājam.

Tā sagadījies, ka esmu bijis šajā latviskajā krodziņā — vienā no pirmajiem atjaunotajā Latvijā — pašā sākumā. To apmeklēju arī tā “ziedu laikos”, kad šajā krodziņā iegriezās daudzi sabiedrībā pazīstami ļaudis, arī Latvijas Valsts prezidents.

Tad kādu laiku krodziņš bija slēgts remontam. Šobrīd, ieradies ciemos no savas mītnes zemes Anglijas, atkal iegriezos “Retrobārā”, kā izrādījās, tikai dažas dienas pēc tā atvēršanas.

Lieliski! Es un mani līdzdalībnieki bijām patīkami pārsteigti. Gan par gaumīgi atjaunoto, papildināto telpu interjeru, gan par ēdienu dažādību — ne vien latviešu un angļu iecienīti, bet arī ekzotiski, piemēram, indiešu, ķīniešu, ēdieni un teicama kvalitāte! Jāpiebilst, ka šībrīža dārdzības apstākļos pamatotu izbrīnu rada ēdienu cenas. Jau ilgāku laiku dzīvojot un strādājot Kardifā, mans ikdienas darbs saistīts ar sabiedrisko ēdināšanu, tāpēc, objektīvi vērtējot, var sacīt — līdzīgas kategorijas restorānos ēdienu cenas Kardifā ir divas reizes lielākas! Un līdzīgi jau ir tepat Rīgā, par to katrs pats var pārliecināties. Tāpēc Pļaviņu “Retrobāra” apmeklētājiem šajā ziņā ir paveicies.

Liktenīga sagadīšanās, bet mūsdienu pasaulē, izrādās, viss iespējams. Stīvens — iebraucējs no Anglijas — sekmīgi saimnieko un iekaro atzinību te, Latvijā, bet es savukārt jau ilgāku laiku esmu Anglijā un par dzīvi nesūdzos.

Komentāri 1

nine

Pats sev uzrakstījis slavinājuma vēstuli. No Kardifas- ha, ha, ha!

pirms 11 gadiem, 2008.01.11 10:56

Lietotāju raksti