Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rūgtums par bezatbildību 2

“Mēs katrs sveicam draugus un radus svētkos. Ar mīlestību gatavojam sūtījumus, bet,  tam nesasniedzot adresātu pasta darbinieku “darbības” dēļ, sirdī ielīst rūgtums un rodas jautājums — vai tā drīkst strādāt?

Pagājušā gada 13. decembrī Skrīveru pastā nosūtīju bandroli draudzenei Koknesē. Manu sūtījumu pieņēma Ina Linga, bet draudzene to tā arī nav saņēmusi! Vietējā pasta nodaļā apgalvo, ka bandrole ir aizsūtīta, Aizkraukles pasta sūtījumu šķirotavā atbildēja — ja sūtījums nav ierakstīts, adresāts to var arī nesaņemt. Pasta priekšnieka vietniece solīja painteresēties. Cik vienkārši un bezatbildīgi!

Taču rūgtums tāpēc nezūd. Kur pazuda sūtījums? Skrīveros, Aizkrauklē vai Koknesē? Un galvenais — vai pastam nav jāatbild par  sūtījumiem?

Mēs televīzijā redzam, ka Rīgā vēstules un citus sūtījumus izmet sētmalē, vai tas noticis arī pie mums?
Vai varam būt droši, ka katra sūtītā vēstule vai bandrole tiks saņemta?
Vēlētos saņemt atbildi “Staburagā” no Aizkraukles pasta vadītāja, kāpēc tā notika un kurš pie tā ir vainojams? Kā pasts strādās turpmāk?

***

 “Latvijas pasta”Aizkraukles reģionālās nodaļas pasta darba organizācijas instruktore Benita Zajančkauska, kura izskatīja šo klientes pretenziju, “Staburagam” paskaidroja: “Sazinoties ar Skrīveru pasta nodaļas priekšnieci Ilzi Deksni, noskaidroju, ka sūtījums no  Rutas  Šīronas kundzes pieņemts un nosūtīts Mirdzai Briģei "Mazupēs" Kokneses pagastā. No Kokneses pasta nodaļas pastnieces Ingūnas Rodes, saņēmu informāciju, ka decembrī viņa piegādājusi adresātei vienkāršu bandroli, ievietojot to klientes pastkastītē. Apgalvot, ka piegādātais sūtījums ir tas pats, kuru izsūtīja no Skrīveriem, pastniece nevarēja. Sūtījums bija pieņemts kā vienkārša bandrole, līdz ar to izsekot sūtījuma virzībai nav iespējams, jo vienkāršos sūtījumus pavaddokumentos nereģistrē .”

***

Vai Koknese pagastā būtu aktivizējušies pastkastīšu apzadzēji vai arī pasta darbiniekiem ne par ko vairs nav jāatbild? Atbildi uz šiem jautājumiem jārod katram pašam...

Komentāri 2

Iveta

Riebīgi dzirdēt tādu pasta pārstāvja atbildi. Jācer tikai, ka Rutas kundze nav sūtījusi bandrolē kaut ko vērtīgu vai svarīgus dokumentus. Izskatās, ka pasts dara visu, lai nekad neatgūtu iedzīvotāju uzticēšanos. Un beigās piebildei tikai viens sīkums- tai pastniecei bija ļoti jāsaspringst, lai dabūtu pastkastītē bandroli, kura, pat, ja tur iekšā ir tikai žurnāls, papīri vai fotogrāfijas, ir vismaz 3 cm bieza. Tik platas spraugas, lielākoties pastkastītēm nav gan. :)

pirms 11 gadiem, 2008.01.28 17:22

ainārs

es tik lasu un smejos,kā visi nomelno pastu,maximu utt.... varbūt,cilvēki jūs paši varētu pievienoties viņu komandai,varbūt kkas uzlabosies,ja jau esat tik gudri...to visi zin kapēc kladzināt to dienu dienā!!!

pirms 11 gadiem, 2008.02.08 15:34

Lietotāju raksti