Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sniega kalnu ar lāpstu nenorakt 8

Ļoti labi saprotu, ka ziema šogad sniegota, daudz laika jāvelta, lai iztīrītu ceļus un taciņas. Arī mūsu ģimene regulāri tīra ap 400 metru garu ceļa posmu no “Ozolkalnu” mājām līdz Rīgas-Daugavpils šosejai, lai varam aizbraukt uz darbu vai veikalu. Tā pa dziļu sniegu rakāmies arī otrdienas rītā, dzirdējām, ka netālu strādā arī ceļu kopēju greiders. Taču, kamēr tikām līdz kalnam, tas jau bija aizbraucis, sastumjot mūsu ceļa galā milzīgu sniega kalnu.

Mums ar lāpstām ar tādu galā netikt. Nesaprotu, kā tā drīkst rīkoties. Vai tad greidera vadītājs neredz, ka tur sākas ceļš, kas ved uz mājām? Vai tiešām sniegu nevarēja nostumt no šosejas citā vietā? Tā ir klaja citu cilvēku ignorēšana, mūsu darba necienīšana. Sak, ka tik es savu izdaru, kā tiem citiem — kas man par daļu! Nezinām, kā tagad lai tiekam pāri šim sniega kalnam.

Komentāri 8

Dainai

Cik var ļurināt par to cita darba necienīšanu ! Kur salauž soliņu, tur - necienīšana. Kur izposta puķu dobi, tur - necienīšana. Kur sasit laternu, tur - necienīšana. Beidziet ar šo glupo un šodienas apstākļiem nesaprotamo un apnikušo, un pieļāvības frāzi. Lieta ir ārkārtīgi vienkārša, jo ir lērums cilvēku, kuri tikai tad saprot, kad dod pa muti un pie tam tā, lai zobi izbirst. Ko te var cienīt vai necienīt, ja tiek izpostīts mājas ceļš.

pirms 9 gadiem, 2010.02.03 19:33

ssssuuu

Jā,es pilnīgi piekrītu Dainai. Pati dzīvoju privātmājā un ar šo problēmu arī esmu saskārusies, jo sniega tīrītāji-greideristi patiešām tā dara, jo pie privātmājas saimnieki savus ceļus un iebrauktuves iztīra, tur ir brīva vieta un ,protams, greideristam ērtāk atstāt tur savu lielo sniega kaudzi. Un vēl viens sāpīgs jautājums - kāds ir Skrīveru centrs. Ceļu protams iztīra, veikala īpašnieki / atskaitot Baf/ arī trotuārus iespēju robežās iztīra, bet par tām lielajām sniega kaudzēm nu pagasts gan varēja parūpēties. Cilvēki vispār jau tā knapi var paspēt pārskriet pāri ceļam, kur steidzīgi būtu bijis jāparūpējas pagasta vadībai par gājēju pāreju, bet tad ar grūtībām knapi var pa šauro taciņu,kas iemīta starp lielajām sniega kaudzēm, uzrāpties uz trotuāra. Esmu jaunā māmiņa un sen jau esmu atmetusi cerības tikt kādā no veikaliem, jo ar bērnu ratiem ir neiespējami centrā kautkur tikt Labi,ka kaimiņi izpalīdzīgi -citādi bads pašai un bērnam. Un vecākiem cilvēkiem, vai cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pilnīgs bezcers...... Vajadzētu tomēr pagasta vadībai iedomāties, ka visi ar mašīnām tomēr nebraukā un arī to,ka reiz viņi arī būs veci .....

pirms 9 gadiem, 2010.02.03 20:26

kad tiks vinereiz notirita lačpleša 25 iela ka pa lauku jabbraucs kur ar kurmju rakumiem pie arts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.02.03 21:28

M.M.

Jāpasaka arī kas labs.

Tajos pašos Skrīveros, uz Daugavpils šosejas ir izrakti skaisti celiņi, kas savieno velosipēdu-gājēju celiņu ar šoseju, nav jābrien. Sīkums, bet ļoti patīkami :)

pirms 9 gadiem, 2010.02.03 22:08

Griša Dainai

Protams, ka ir tādi idioti, kas paši neko nedara un neciena citu darbu. Un cikiem tad esi sadevusi pa muti un cik zobus izsitusi?

pirms 9 gadiem, 2010.02.04 21:13

ssssuuu

Paldies Skrīveru pagasta vadībai, ka noorganizēja sniega vaļņu aizvešanu no ceļa malām centrā, šodien bez problēmām ar savu mazo sīci varējām tikt visos veikalos, aptiekā un citur.

pirms 9 gadiem, 2010.02.09 21:50

Lietotāju raksti