Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētīgs darbs

— Nesen biju sakopt tuvinieku atdusas vietas  Aiviekstes pagasta Ķūģu kapsētā.  Biju patīkami pārsteigta — tik sakopta tā sen nav bijusi. Kapsētas kopēji paveikuši tiešām svētīgu darbu, — iepriecināta “Staburagam” zvanīja Gaidas kundze no Pļaviņām.

Sazinājāmies ar Ķūģu kapu pārzini Ģiedri Zvirgzdiņu, lai uzzinātu, kam pienākas paldies. Viņa pastāstīja, ka pārzines darbu sākusi nesen. Kapsētas sakopšanā daudz palīdz tā sauktie “simtlatnieki”. Nule viņi lielā kaudzē savākuši visus atkritumus, cerams, ka līdz kapusvētkiem tos aizvedīs.  Ruslans Homenkovs un Aldis Siliņš ir atbildīgi par zāles pļaušanu. Ļoti čakla un kārtīga palīdze ir Oksana Kļaviņa.
— Iedzīvotāji gan vēl sūdzas par neizzāģētiem kokiem, bet tos bez atļaujas nedrīkst zāģēt, — stāsta Zvirgzdiņas kundze. — Nesen vētras laikā bija izgāzti divi lieli koki. Labi, ka ir tādi saprotoši cilvēki kā netālu dzīvojošie Krūmiņi. Zemnieks Aldis Krūmiņš ar savu tehniku ātri izvāca kokus, jo mums ir tikai zāģīši un cirvji. Kapsētas tuvumā dzīvo daudz labu un atsaucīgu cilvēku. Viņi neiebilst, ka no privātās akas ņem ūdeni. Man ir daudz ideju, kā  kapsētas teritoriju padarīt tīkamāku, piemēram, vajadzētu ierīkot soliņus, tikai nezinu, vai līdz kapusvētkiem, kuri būs 14. augustā, paspēs, — saka Ģiedre Zvirgzdiņa.

Lietotāju raksti