Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tele2 abonenti — nepieskaitāmi? 1

— Otrdienas laikrakstā “Staburags”  izlasīju informāciju, ka  Latvijas Televīzija turpina  jauko tradīciju — akciju “Palīdzēsim talantam!”. Priecājos,  ka talantīgo bērnu vidū ir  divas meitenes arī  no Pļaviņu mūzikas skolas. Informācijā bija teikts, ka akcijai var  ziedot, ieskaitot naudu ziedojumu kontā vai piezvanot tālrunim 90006882. Diemžēl, zvanot norādītajam tālrunim, skan atbilde: “Atvainojiet,  šim  numuram zvanīt aizliegts!”. Varbūt avīzē noradīts nepareizs tālruņa numurs? —    jautā  pļaviņiete Aijas kundze.

Arī “Staburags” mēģināja zvanīt norādītajam  tālruņa numuram, taču —  bez rezultātiem. Pārbaudījām tālruņa numuru Latvijas Televīzijas mājaslapā, tur skaidri rakstīts, ka ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90006882. Sazinājāmies ar Pļaviņu mūzikas skolas direktoru Jāni Ludbergu — varbūt ir kādas izmaiņas?  Viņš neko nezināja, vien iedeva akcijas rīkotāju kontakttālruņa numuru. Diemžēl, zvanot tam, neko vairāk par mūziku neizdevās dzirdēt. Zvanījām Latvijas Televīzijas sabiedrisko attiecību speciālistei Ieviņai Ancenai, kura bija atsūtījusi relīzi. Viņa bija pārsteigta, ka ziedojumu tālrunis nedarbojas. Jau pēc mirkļa, viņa piezvanīja un informēja, ka viss ir kārtībā —  viņa un kolēģes tikko nobalsojušas. Vēlāk to izdarīja arī kāds  “Staburaga” darbinieks,  jo viņa tālrunim ir LMT pieslēgums. Izrādās, TELE 2 abonenti krituši nežēlastībā, jo no šī operatora labdarības tālrunim piezvanīt nav iespējams. Akcijas rīkotāji vismaz varēja būt godprātīgi un pateikt to savā reklāmā, jo citādi nudien rodas aizdomas, ka šī ir  labdarība akcija ne tikai jaunajiem talantiem.        

Komentāri 1

Inta

Es jau esmu samierinājusies ar to, ka visi nedrīkst ziedot. Tā ir vienmēr ar tiem, kam Zelta zivtiņas... Be t varētu taču svākt krietni lielāku summu, jo vismaz vienreiz katrs piezvanītu.

pirms 10 gadiem, 2008.12.19 07:07

Lietotāju raksti