Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai tu vēlies būt politikā?

Nākamā gada pavasarī atkal vēlēsim vietējās pašvaldības, un noteikti daudzas no jums, cienījamās sievietes, ir domājušas par savu līdzdalību vēlēšanās un politiskajā dzīvē. Ja esat šo jautājumu apsvērušas vai vēl domājat, aicinām jūs piedalīties projektā ”Sievietes politikā”!

Projekts tiks īstenots no šīgada vasaras līdz nākamā gada pavasarim, un tas paredz apmācības un konsultatīvo atbalstu 100 Latvijas sievietēm, 25 no katra reģiona, kuras vēlas piedalīties pašvaldību vēlēšanās. Projekta laikā notiks mācības par vietējās politikas plānošanu un īstenošanu, likumdošanu, darbības mehānismiem, sagatavošanos vēlēšanām un citiem jautājumiem. Katrai dalībniecei nodrošinās konsultatīvu atbalstu vēlēšanu programmas izstrādē. Paredzamais apmācību sākšanas laiks ir šīgada septembris.

Projektu finansē fonds ”Stichting Uitvoering Wachtgelden“ (Nīderlande), kas atbalsta projektus, kuri veicina sieviešu izglītības līmeņa paaugstināšanos un dzīves apstākļu uzlabošanos. Fonds ir nepolitisks, taču uzskata šāda veida aktivitātes par nozīmīgām sabiedrības dzīves attīstībā. Projektu īsteno SIA ”Konso” sadarbībā ar Latvijas lauku sieviešu apvienību (LLSA).

Ja esam jūs ieinteresējuši, aicinām pieteikties projektam līdz šīgada 30. augustam, iesniedzot motivācijas vēstuli vienas lappuses apjomā. Motivācijas vēstuli sūtīt Rasmai Freimanei pa e—pastu: rasma.freimane@llsa.lv.

Lietotāju raksti