Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1. decembrī Aizkrauklē Konsultāciju diena par bērnu tiesību aizsardzību

1. decembrī notiks Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas speciālistu konsultāciju diena Aizkraukles novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas speciālisti konsultēs pašvaldības institūciju speciālistus  no plkst. 10 līdz plkst. 11 Aizkrauklē, Daugavas 1A,  Aizkraukles novada Sociālā dienesta telpās.

No plkst. 11 līdz plkst. 12 darbinieki sniegs individuālas konsultācijas un metodisko palīdzību Aizkraukles novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Speciālisti un iedzīvotāji ir laipni aicināti konsultēties pie inspekcijas speciālistiem par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem.

Novadu ziņas