Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

13. maijā Neretā ģimeņu godināšanas svētki

Par godu māmiņdienai biedrības ''Nirica'', ''Ērberģietes'' un ''Upmales mantinieki'' ar Neretas novada pašvaldības atbalstu rīko pasākumu visai ģimenei ''Māmiņdienas — ģimenes godināšanas svētki''.

Pasākuma laikā apmeklētāji aicināti piedalīties ģimenes dambretes spēles āra turnīros. Sākums katrā pagastā plkst. 11, reģistrācija no plkst. 10:30. Ceturtdaļfināls starp Ērberģes, Zalves un Sproģu ģimenēm norisināsies plkst 15:00 Sproģos, bet starp Neretas un Pilskalnes ģimenēm plkst. 15:00 Neretā.  Pusfināls un finālspēle plkst. 16:00 Neretā.

Visas dienas garumā pagastos norisināsies dažādas svētku aktivitātes. Prāta un līdzsvara spēles, bērniem paredzēts radošais stūrītis, Mazzalvē un Neretā I. Mailīša kokas karuselis, kā arī darbosies fotosiena ''Laiks bērniem!'''.

Pagastos viesosies arī Julgī Stalte ar folkloras draugu kopu. Ērberģē plkst. 10:30, Sproģos plkst. 11:50, Zalvē plkst. 13:00, Pilskalnē plkst. 14:30 un Neretā plkst. 16:00.

Pasākuma noslēgumā ikviens aicināts Neretas kultūras namā noskatīties  Latvijas simtgades kinofilmu ''Bille''. Svētku pasākuma apmeklētājiem ieeja bezmaksas, pārējiem 2 eiro.

Novadu ziņas