Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

17. aprīlī Kokneses novadā varēs bez maksas nodot elektriskās un elektroniskās iekārtas

Kokneses novada iedzīvotājiem tiek dota lieliska iespēja – pilnīgi bez maksas atbrīvoties no sadzīvē nederīgām, savu laiku nokalpojušām elektriskajām un elektroniskajām iekārtām.  Tās varēs nodoto 17.aprīlī:

• Iršos, pie skolas ēdnīcas - plkst.08:00 – 09:30,

• Bebros, pie ambulances - plkst.10:00 – 11:30,

• Koknesē, pie katlumājas - plkst.11.45 – 13:15,

• Koknesē, Stacijas laukumā - plkst.14.30 – 15.30,

• Bormaņos pie veikala - plkst.15:30 – 17:00.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir videi kaitīgie atkritumi, un šos priekšmetus nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Minētās iekārtas satur sastāvdaļas, kas, nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas. Nodotā tehnika tālāk nonāks speciālajos pārstrādes cehos, kur tā tiks izjaukta, atdalot plastmasu un citas pārstrādei derīgās sastāvdaļas. Clean R Ekodienā aicina nodot ledusskapjus, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektroniskās krāsnis un radiatorus, putekļu sūcējus, fēnus, gludekļus, kafijas automātus, tosterus, datorus, monitorus, printerus, televizoros, radioaparātus, urbjus, mobilos telefonus un citas iekārtas.  Iekārtām jābūt neizjauktām vai droši iepakotām, lai tās neizdala cilvēka veselībai un dzīvībai kaitīgās vielas!

Clean R tīrības mēnesi Kokneses novadā organizē sadarbībā ar Kokneses novada domi.

Novadu ziņas