Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Abonējiet "Staburagu" droši — informācijas mazāk nebūs!

Vakar redakcijai zvanīja vairāki lasītāji un bija neizpratnē par to, ka “Staburagu” turpmāk izdos divas reizes nedēļā. Bija pārmetums arī par to, kāpēc par izmaiņām neesot brīdināts iepriekš.
 
Kāda lasītāja pat teicās apsvērt, vai laikrakstu turpmāk abonēs. Gribam nomierināt lasītājus — abonējiet “Staburagu” droši, jo jūs nezaudēsiet pat vienu burtu — informāciju saņemsiet tikpat daudz kā līdz šim, tikai divas reizes nedēļā — otrdienās un piektdienās. “Staburags” turpmāk būs biezāks — katru reizi būs 16 lappuses.

Pārmetumi, ka laikus neesam informējuši lasītājus, gan ir nevietā — jau 6. oktobra numurā redaktore Agita Grīnvalde-Iruka rakstā “Ar “Staburagu” vienmēr uzzini vairāk” rakstīja par gaidāmajām izmaiņām un izskaidroja, kāpēc tās nepie­ciešamas.  Arī laikraksta 1. novembra numurā redakcijas slejā “Jauno gadu sagaidām ar pārmaiņām” viņa vēlreiz atgādināja par gaidāmajām pārmaiņām, uzsverot, ka tikai “Staburagā” jūs varēsiet izlasīt objektīvu informāciju par to, kas notiek jūsu novadā, pagastā un pašvaldībā. Šādu lēmumu — avīzi izdot divas reizes nedēļā — pieņēmušas vairāku reģionālo laikrakstu redakcijas, arī Bauskā, Gulbenē un Valkā. Dažas redakcijas laikrakstu divas reizes nedēļā izdod jau no pagājušā mēneša.   

Atgādinām — “Staburagu” lētāk un ērtāk abonēt redakcijā, jo netiek iekasēta  abonementa noformēšanas maksa. “Staburags” ar pielikumiem (“Dzīvespriekam” un TVDiena”), pasūtot pastā, izmaksās 6,66 eiro (ar kvīts noformēšanu), bet, abonējot šo pašu komplektu redakcijā, — 5,65 eiro. Turklāt abonēt ir lētāk nekā pirkt — turpmāk otrdienas numurs maksās 75 centus, bet piektdienas — 85 centus.

Novadu ziņas