Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina palīdzēt atjaunot nodegušo kūtiņu

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Kokneses novada nodaļa aicina atbalstīt akciju “Ziedosim, lai palīdzētu Hermaņu ģimenei atjaunot nodegušo kūtiņu!”.

Šī gada jūlijā Bebru pagastā nodega kūts un sadega mājputni un trīs kaziņas, kas bija vienīgais ģimenes ienākumu avots. Lai palīdzētu Hermaņu ģimenei atjaunot nodegušo kūti, Sarkanā Krusta Kokneses novada nodaļa Bebru pamatskolā un veikalā “Ataudze” Koknesē novietojusi ziedojumu kastītes un aicina līdz 25. septembrim visus labos cilvēkus ziedot nodegušās kūtiņas atjaunošanai. Privātpersonas, celtniecības un citi uzņēmumi, zemnieki aicināti iespēju robežās atbalstīt ģimeni ar būvmateriāliem, kuri būtu liela vērtība kūtiņas atjaunošanas darbos. Ziedotos būvmateriālus ģimene varēs paņemt personīgi arī to atrašanās vietā. Ja ir iespēja palīdzēt ģimenei, lūgums zvanīt pa tālruni 26423431 (Lība Zukule) vai 28332427 (Svetlana Gerču-Hermane). Ziedot iespējams arī mājaslapā www.pecugunsgreka.lv vai zvanīt pa ziedojuma tālruni 90067077, projekta kods PEC041.

Novadu ziņas