Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties černobiliešus

Vecumnieku pagasta muzejs sāk Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku apzināšanu Vecumnieku novadā, lai izvirzītu piemiņas zīmes saņemšanai, informē muzeja vadītāja Rita Kovala.

Apbalvošanai personu var izvirzīt arī pēc nāves. Piemiņas zīmi šajā gadījumā saņems ģimene. Lai saņemtu apstiprinājumu apbalvošanai no Iekšlietu ministrijas un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas, jāaizpilda apliecinājuma iesnieguma veidlapa. To var saņemt pagastu pārvaldēs, Vecumnieku pagasta muzejā vai Iekšlietu ministrijas mājaslapas www.iem.gov.lv sadaļā “Černobiļas AES seku likvidēšanas dalībnieku godināšanai”. Aizpildītie iesniegumi jānodod atpakaļ pagasta pārvaldē vai muzejā, un tas jāizdara līdz 23. oktobrim.

Novadu ziņas