Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties vēstures konkursā

Aizkraukles reģiona vēstures skolotāji aicina skolu 6.—7., 8.—9. un 10.—12. klases skolēnus piedalīties konkursā “Interesanti man kā vēsturniekam/cei”. Konkurss notiks Pļaviņu novada ģimnāzijā 11. aprīlī. No katras skolas aicinātas piedalīties komandas četru skolēnu sastāvā, pārstāvot visas nolikumā norādītās vecuma grupas.


Maksimālais komandu skaits no vienas skolas — trīs. Šajā mācību gadā konkursa tēmas ir “Gadskārtu svētki” (6.—7. klases grupai), “Jaunlatvieši un “Jaunā strāva”” (8.—9. klases grupai) un “Kurzemes-Zemgales hercogiste” (10.—12. klases grupai) — informē konkursa organi­zators, Skrīveru vidusskolas vēstures skolotājs Edgars Bērziņš.

Novadu ziņas