Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aiz­kraukliete Anna Krista Ostrovska iekļūst Aijas Auškāpas “X Faktora” komandā

Aizvadīts šova ”X Faktors” pirmais ”krēslu izaicinājums”, kurā komandu nokomplektēja mūzikas eksperte Aija Auškāpa. Pēdējā uz skatuves kāpa aiz­kraukliete Anna Krista Ostrovska, tobrīd visi krēsli jau bija aizņemti. Annas Kristas izpildītā dziesmas “What about us” (tulkojumā no angļu val. — “Kā ar mums?”) versija sajūsmināja žūriju, un Aija atvadījās no Elizabetes Matve­jevas, lai dotu krēslu aizkrauklietei.

Aijas komandā ir rīdziniece Diāna Paško, Elīna Evelīna Jansone no Jūrmalas un Anna Krista Ostrovska no Aizkraukles.
Pēc uzstāšanās Anna Krista Ostrovska paziņoja, ka joprojām ir pārsteigta par to, cik lielu konkurenci izturējusi. ‘‘Mirklis, kurā Aija man iedeva krēslu, bija neaptverams. Tagad jāgaida tiešraides un mēģinājumi, lai beidzot pavisam saprastu, ka esmu viena no dažiem!” šova pārstāvjiem pēc uzstāšanās teica Anna Krista.
Savas komandas biedrenes aizkraukliete raksturo kā ļoti jaukas meitenes, par kurām viņa priecājas! Anna Krista cer, ka šovs satuvinās ar komandas biedrenēm un izveidosies skaista un ilga draudzība. “Aija ir ļoti uzņēmīga un sievišķīga, kas mums kā meiteņu komandai ir liels ieguvums, jo mentors ir arī mūsu autoritāte, no kā iedvesmoties un virzīties uz priekšu. Manuprāt, sadarboties ar Aiju būs gan interesanti, gan vērtīgi! Nevaru sagaidīt darba pilnās rokas,” nobeidz Anna Krista.
‘‘X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie vērtēja Aijas Auškāpas izveidoto komandu. Ar Annu Kristu dziedātāja bija jau pazīstama pirms atlasēm. ‘‘Laimīgas sagadīšanās vārdā kopā piedalījāmies dziesmu rakstīšanas nometnē. Nestrādājām vienā grupā, bet mums izdevās parunāties,” tā Kattie. Šova uzvarētāja Annu Kristu raksturo kā pozitīvu cilvēku, kuru pārpilda laba enerģija. Kattie domā, ka arī Aija sajutusi šo enerģiju.

Novadu ziņas