Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aiz Pļaviņām avarējis Jēkabpils autobusu parka autobuss maršrutā Jēkabpils-Rīga

Avarējis Jēkabpils autobusu parka autobuss, kas maršrutā Jēkabpils - Rīga no Jēkabpils autoostas izbrauca pulksten 8.10. Avārija 27. jūlijā notikusi aiz Pļaviņām, Klintaines pagasta Stukmaņos.

Aculiecinieks, autobusa pasažieris  Jānis informē, ka autobuss, cenšoties apbraukt ceļmalā stāvošo kravas automašīnu, to aizķēris. Autobusam bojāts sāns, izsists lukturis, pasažieri nav cietuši. Visiem esot lūgts izkāpt no autobusa, lai gaidītu citu transporta līdzekli, ar kuru varēs turpināt ceļu uz Rīgu.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktors Jānis Ščerbickis sacīja, ka autobusu parka šoferis satiksmes negadījumā nav vainīgs. Viņš, braucot pa šoseju, apbraucis kravas auto, kas vedis metāllūžņus un tajā brīdī stāvējis ceļmalā. Kad autobuss veicis manevru, arī kravas auto sācis veikt manevru, lai uzsāktu braukt, un abi transporta līdzekļi sadūrušies. Izsaukta ceļu policija, sastādīts saskaņotais protokols. To, cik lielā mērā cietis autobuss un kādi remontdarbiem nepieciešami autobusam, varēšot pateikt pēc tā apskates, savukārt uzņēmumam nodarītos materiālos zaudējumus aprēķinās apdrošināšanas kompānija.

Ščerbickis piebilda, ka pasažieriem negadījuma vietā nācās gaidīt apmēram pusstundu, līdz no Jēkabpils autobusu parka ieradās cits autobuss, ar kuru viņi veiksmīgi turpināja ceļu uz Rīgu. Ščerbickis sacīja, ka Rīgas autoostai tika paziņots par Jēkabpils reisa kavēšanos un iemesliem.

Aculiecinieka Jāņa foto, http://www.radio1.lv.

Novadu ziņas