Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē apmeties kāds vīrietis, kurš nakšņo daudzdzīvokļu nama kāpņutelpā

Pēdējā laikā staigājam pa Aizkraukli novērots kāds vīrietis, kura dzīvesveids atgādina klejojoša cilvēka dzīvesveidu.

Aizkraukles novada pašvaldībā informē, ka noskaidrota šī vīrieša personība.  Aizkrauklē viņš nav deklarēts, pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknē. Šis vīrietis atteicies no pašvaldības palīdzības.

"Pilsonim, kas pēdējā laikā ir īpaši pamanīts Aizkrauklē un regulāri nakšņo kāpņutelpā Lāčplēša ielā 17, pašvaldība ir piedāvājusi krīzes istabu Spīdolas ielā 18. Diemžēl šis pilsonis no krīzes istabas ir atteicies un atbildējis, ka, ja viņš kāpņu telpā gulēt nedrīkstot, tad viņš labāk braukšot uz Rīgu. Cerēsim, ka tā notiks," teikts paziņojumā Aizkraukles novada domes mājaslapā.

Laikraksta "Staburags" žurnālistam Imantam Kaziļunam izdevās ar vīrieti parunāties. Ko viņš stāsta par savu dzīvi, to lasiet laikrakstā "Staburags" 2017. gadā!  

Novadu ziņas