Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē atklās Uzņēmējdarbības atbalsta centru

Piektdien, 8.septembrī, plkst.11 Aizkraukles novada pašvaldības ēkā, Lāčplēša ielā 1 – 52, tiks atklāts Aizkraukles novada Uzņēmējdarbības atbalsta centrs (UAC). Tā mērķis būs sniegt informāciju un konsultatīvu atbalstu personām, kuras ir sākušas vai vēlas sākt uzņēmējdarbību Aizkraukles novadā un tās apkārtnē — informē Aizkraukles novada pašvaldībā.

Atklāšanā uzrunas teiks Zemgales plānošanas reģiona, Aizkraukles un apkārtējo novadu pašvaldību pārstāvji, un uz tā atklāšanu aicināts ikviens interesents.

UAC izveide un pirmo divu gadu darbība tiek finansēta no Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam, tajā saņemts atbalsts Zemgales plānošanas reģiona projektam “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā”. Aizkraukles novada pašvaldības ieguvums no projekta ir Uzņēmējdarbības atbalsta centra izveide, darbā pieņemts uzņēmējdarbības speciālists, kurš vienlaikus arī vadīs UAC, 2018. un 2019.gadā noorganizētas Pārnovadu uzņēmēju dienas, kā arī pieredzes apmaiņa, piedalīšanās dažādos izglītojošos semināros, mentoru atbalsta tīkla izveidē un cita veida aktivitātēs.

Projekta kopējais finansējums ir vairāk nekā 740 tūkstoši eiro, no kuriem Aizkraukles novada pašvaldības daļa ir 51 695 eiro,  85% sedz projekta atbalstītāji.

Novadu ziņas