Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē divas nedēļas dienas laikā skalos ūdensvadu

SIA “Aizkraukles ūdens” paziņojumi pie mājām vēsta, ka no 17. līdz 31. oktobrim laikā no pulksten 8 līdz 17 Aizkrauklē, izmantojot ugunsdzēsības hidrantus, skalos ūdensvadu un darbu laikā iespējams ūdens piegādes pārtraukums, kā arī rūsains ūdens.

Pilsētā sākti ūdensvada skalošanas darbi, izmantojot ugunsdzēsības hidrantus. Pie Aizkraukles mākslas skolas šodien varēja redzēt, kā ūdens no ugunsdzēsības hidranta kā strūklaka gāžas aumaļām, appludinot ielu. Pēc kāda laika darbi tur tika pabeigti, un uz ielas esošais ūdens drīz vien satecēja lietusūdens kanalizācijas sistēmā. Šādi darbi tiks veikti pa posmiem.

SIA “Aizkraukles ūdens” valdes locekle Gudruna Vectirāne stāsta, ka agrāk ūdensvadu skaloja naktī, atslēdzot ūdeni, bet tagad to dara dienā, patērētājiem ūdeni neatslēdzot.

Kas maksās par ielās izlieto ūdeni? Gudruna Vectirāne skaidro, ka maksa par ūdensvada skalošanas darbiem ir iekļauta tarifā. “Iedzīvotāji vēlas, lai dzīvokļos pa krānu tecētu tīrs, nevis rūsains ūdens, līdz ar to mums regulāri ir jāveic skalošanas darbi. Tā ir mūsu ikdiena,” stāsta “Aizkraukles ūdens” vadītāja. "Ūdens zudumi rodas arī tad, ja ūdensvadu  skalošanu veic naktī, no sistēmas izlaižot ūdeni."

Novadu ziņas