Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē grib ierīkot apdrukas un šūšanas darbnīcu

Kāda aizkraukliete domē vērsās ar iesniegumu iznomāt telpu 63,7 m2 platībā apdrukas un šūšanas darbnīcas ierīkošanai Aizkrauklē, Spīdolas ielā 11, bijušā veikala “Pifs” telpās. Saskaņā ar likumu pašvaldība rīkoja telpu nomas tiesību izsoli, nosakot nomas objekta nosacīto nomas maksu 1,80 eiro apmērā par vienu kvadrātmetru mēnesī un izsoles soli — 10% no nosacītās nomas maksas. Tā kā bija tikai viena pretendente, saskaņā ar izsoles nolikumu izsole tika atzīta par notikušu, un viņa ieguva tiesības nomāt telpas par izsoles sākumcenu un PVN.
Kā jau “Staburags” informēja, 2018. gada aprīlī izdega veikala “Pifs” noliktavas telpa, un pēc ugunsgrēka Aizkraukles novada dome pēc SIA “Jutta” lūguma izbeidza nedzīvojamo telpu nomas līgumu. Telpas joprojām nav atjaunotas. Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Kaspars Sniedzītis informē — plānots, ka līdzekļus telpu atjaunošanā ieguldīs gan pašvaldība, gan nomniece. 

Novadu ziņas