Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē iedzīvotāji oktobrī trūcīgiem bērniem saziedojuši vairāk nekā 650 eiro

Labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros bērniem līdz divu gadu vecumam no trūcīgām ģimenēm abos „Maxima Latvija” veikalos Aizkrauklē oktobrī iedzīvotāji saziedojuši 651,38 eiro – informē „Maxima Latvija” pārstāvis Jānis Beseris.

Kopumā visā Latvijā saziedoti 21 724,70 eiro: no tiem 21 024,37 eiro saziedoti ziedojumu kastītes pie kasēm, bet700,33 eiro – no pārdotajiem AS „Tukuma piens” akcijas produktiem. Oktobrī palīdzēts 588 bērniem, kuri kopā saņēmuši 922 piena maisījumu un 557 autiņbiksīšu iepakojumus.


„Ģimenes ir ļoti pateicīgas par iespēju nedēļu pirms nākamā pabalsta, kad līdzekļu pietrūkst visvairāk, saņemt palīdzību mazuļa aprūpei. Mazulis tad ir nodrošināts ar pašu nepieciešamāko un vecāki var rūpēties par pārējām ģimenes vajadzībām,” par palīdzības sniegšanas praktisko pusi stāsta labdarības fonda „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta, kas norāda, ka šāda palīdzība ģimenēm ļauj sajust līdzcilvēku atbalstu.


Labdarības programma „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” tika aizsākta 2015. gada martā. To organizē labdarības fonds „Ziedot.lv” un veikalu tīkls „Maxima Latvija” sadarbībā ar 26 reģionālajām labdarības organizācijām. Labdarības programmas ietvaros bērni līdz divu gadu vecumam no trūcīgām ģimenēm katru mēnesi, mēneša pēdējā nedēļā, tiek nodrošināti ar autiņbiksītēm un piena maisījumiem 16 eiro vērtībā. Kopš labdarības programmas sākuma bērniem līdz divu gadu vecumam no trūcīgām ģimenēm „Maxima Latvija” veikalos kopā saziedoti 302 174,80 eiro.


Labdarības programma „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājaslapā www.augosai.lv.


Novadu ziņas