Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē izsolē pārdod dzīvokli

Šodien Aizkraukles novada domes ēkā notika izsole, kurā tika  pārdots 26,81 kvadrātmetru liels vienistabas pašvaldības dzīvoklis Aizkrauklē, Spīdolas ielā 13 —13.

Izsolē piedalījās trīs pretendenti. Izsoles sākumcena bija 3310 eiro, izsoles solis — 50 eiro. Viens pretendents no solīšanas procesa pēc kāda laika izstājās, un izsole turpinājās starp diviem pretendentiem. Dzīvoklis tika nosolīts par 5610 eiro — par 2300 eiro vairāk nekā sākumcena. 

Izsoli vadīja izsoles komisijas priekšsēdētājs, pašvaldības izpilddirektors Kaspars Sniedzītis. Komisijā darbojās pašvaldības nekustamā īpašuma speciāliste Sarmīte Stepiņa un juriste Gita Židova.

Kādēļ pašvaldība pārdeva dzīvokli?

“Dzīvoklis ir ļoti sliktā stāvoklī, dzīvošana bez remonta tajā nav iespējama,” saka Kaspars Sniedzītis. “Ikvienam pretendentam pirms izsoles bija iespēja dzīvokli apskatīt. Pēc mūsu aprēķiniem, remontā būtu jāiegulda apmēram pieci tūkstoši eiro. Tā kā pašvaldības dzīvokļu fonds pašlaik ir pietiekams, dome nolēma dzīvokli pārdot izsolē, un tas ir pārdots atbilstoši tirgus cenai.”

Novadu ziņas