Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks seminārs par Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projektu pieteikumu konkursu

2016. gada 21. septembrī tika izsludināts pirmais Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projektu pieteikumu konkurss. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 20. decembris plkst. 16:00 (GMT+2). Līdz šim laikam projektu pieteikumiem jābūt iesniegtiem Apvienotajā tehniskajā sekretariātā Viļņā (Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius).

Projektos drīkst iesaistīties atbalsta saņēmēji no programmas darbības teritorijas (Latvijas pusē no Zemgales un Latgales reģioniem), turklāt vismaz vienam jābūt no iesaistītajām ES dalībvalstīm (Latvijas vai Lietuvas) un iesaistītās partnervalsts Baltkrievijas. Katrai partnerorganizācijai jābūt bezpeļņas juridiskai personai.

Programmas Apvienotais tehniskais sekretariāts (ATS) aicina potenciālos projektu pieteikumu iesniedzējus no Zemgales uz konsultācijām, kas notiks ceturtdien, 13. oktobrī, Aizkraukles pilsētas kultūras nama 2.stāva zālē (Spīdolas ielā 2, Aizkrauklē).

Konsultāciju laikā jums tiek piedāvāta iespēja tikties ar ATS Latvijas biroja informācijas speciālistu, kas sniegs informāciju par LV-LT-BY programmu un projektu pieteikumu konkursa nosacījumiem.

Konsultāciju dienai Aizkrauklē lūdzam reģistrēties, nosūtot e-pastu uz lolita.cepurnaja@enpi-cbc.eu līdz 2016. gada 11. oktobrim.

Lūgums norādīt organizāciju, konsultācijas dalībnieku uzvārdus, vārdus un amatus,
kontaktinformāciju (tālrunis, e-pasts).

Programma

9:30-10:00 - reģistrācija
10:00-11:00 - informācija par Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmu.
11:00-12:00 - galvenās prasības projektu pieteikumu iesniegšanai (pirmais projektu pieteikumu konkurss).
13:00-16:00  -  iespēja saņemt individuālo konsultāciju, iepriekš piereģistrējoties pa e-pastu lolita.cepurnaja@enpi-cbc.eu līdz 2016. gada 11. oktobrim.

 

Novadu ziņas