Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks “Uzņēmēju dienas 2019”

No 13. līdz 17. martam Aizkrauklē notiks “Uzņēmēju dienas 2019”, kas ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Vidusdaugavas reģionā. Tā kulminācija ir 16. martā notiekošais pasākums Izstāde — gadatirgus Aizkraukles sporta centrā.


Atšķirībā no iepriekšējā gada šoreiz “Uzņēmēju dienas” notiks gandrīz nedēļas garumā. Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja gūt zināšanas un jaunu informāciju, apmeklējot dažādas bezmaksas apmācības, efektīvas pārmaiņu vadības un karjeras un izaugsmes dienas pasākumus, iepazīt un iegādāties mājražotāju, amatnieku un citu uzņēmēju produkciju, piedalīties loterijās, konkursos, degustācijās. Noslēdzot nedēļu, būs iespēja piedalīties tūrisma dienā un izzināt Aizkraukles novada tūristiem un pievilcīgākos tūrisma pakalpojumu sniedzējus.

 

Tradicionāli Uzņēmēju dienā Aizkraukles novada pašvaldība 10 nominācijās pasniegs balvas tiem uzņēmējiem, kuru ieguldījums iepriekšējā gadā ir bijis vērā ņemams un nozīmīgs.


Pēc izvērtēšanas šogad balvu saņemšanai izvirzīti šādi uzņēmumi:

• “Labdaris Aizkrauklē 2018” — SIA "JELD-WEN LATVIJA",

• “Izaugsme Aizkrauklē 2018” — SIA “Spectre Latvia” ražotne Aizkrauklē,

• “Sava amata meistars Aizkrauklē 2018” — trenere Zigrīda Sprukte

• “Jaunietis—uzņēmējs 2018” — Elvijs Gublinskis, SIA "Mūsu lodzinieks”.

• “Stabilitāte Aizkrauklē 2018” — SIA "Aizkraukles Sabiedrība",

• “Sadarbības partneris 2018” — AS “Swedbank” Aizkraukles filiāle,

• “Lauku produkts 2018” — Guntas Otto biškopības produkti,

• “Atgriezies novadā 2018” — Rita Garbuzova, DZII beķereja,

• “Saimnieks laukos 2018” — Jānis Bogdanovs, zemnieku saimniecība “Priediņas”,

• “Draudzīgākais klientam 2018” — balsojumā internetā noskaidrota kafejnīca “AK Gardumi”.

 

 

Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” piedāvās daudzpusīgus pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem. Gandrīz nedēļas garumā “Uzņēmēju dienu 2019” Aizkrauklē apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja gūt zināšanas un jaunu informāciju, apmeklējot dažādas bezmaksas apmācības, efektīvas pārmaiņu vadības un karjeras un izaugsmes dienas pasākumus, iepazīt un iegādāties mājražotāju, amatnieku un citu uzņēmēju produkciju, piedalīties loterijās, konkursos, degustācijās. Noslēdzot nedēļu, būs iespēja piedalīties tūrisma dienā un izzināt Aizkraukles novada tūristiem un apmeklētājiem pievilcīgākās vietas. Piedalīšanās visos pasākumos ir bez maksas. Aizkrauklē notiekošo “Uzņēmēju dienu” mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt informācijas, kontaktu apmaiņu un sadarbību uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā.

Novadu ziņas