Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē sacenšas sešas senioru komandas

Aizkraukles novada sociālā dienesta pagalmā šodien norisinās senioru sporta spēles, kurās piedalās sešas komandas — divas no Aizkraukles, pa vienai — no Aizkraukles pagasta, Jaunjelgavas, Skrīveriem un Kokneses. 

Seniorus ar dziesmu sveica ansamblis “Maļinovij zvon”, veiksmi vēlēja Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Einārs Zēbergs un Aizkraukes pensionāru biedrības priekšsēdētāja Ruta Plūme. 
Seniori sacenšas šautriņu un ķiršu mešanā (aukliņā iesietas ķiršiem līdzīgas bumbiņas jātrāpa stendā), futbola soda sitienos un mazu spilventiņu metienos pa varavīksni jeb krāsainu apli. Noslēgumā būs stafete.  

Papildinājums

Kopvērtējumā 1. vietu ieguva komanda “Dejotprieks” no Aizkraukles — Mirdza Elste, Sandra Krūmiņa, Dzidra Rītele, Zenta Eriņa un Juris Švampāns. Komandai 1. vieta arī spēlē “Ķirši” un “Varavīksne”. “Dejotprieks” ieguva arī disciplinētākās komandas titulu.

Kopvērtējumā 2. vietā — komanda “Pagasta blice” no Aizkraukles pagasta — Elizabete Strigune (viņa ieguva 1. vietu futbola soda sitienos), Edvīns Zīlītis, Lidija Bartkeviča, Vija Riekstiņa un Bruno Neija. Būdams komandas kapteinis, Bruno Neija ieguva 1. vietu kapteiņu konkursā. Kopvērtējumā komanda ieguva arī 1. vietu futbola soda sitienos.  

Novadu ziņas