Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē viesojas Saeimas deputāts, Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Ilmārs Dūrītis

Šodien, 22. februārī, Aizkrauklē viesojas no partiju apvienības  «Attīstībai/Par!» Saeimā ievēlētais deputāts, Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Ilmārs Dūrītis un viņa palīgs Miks Celmiņš, kurš arī pārstāv partiju apvienību «Attīstībai/Par!», tomēr Saeimā neiekļuva. 

Vispirms Ilmārs Dūrītis tikās ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu un deputātiem, lai iepazītu novadu un uzklausītu problēmas. "Vizītes mērķis ir iepazīties ar jums, problēmām, sajūtām," Aizkraukles novada domes deputātiem sacīja Ilmārs Dūrītis. Saeimā ar labiem rezultātiem viņš ievēlēts no Zemgales reģiona.

Pēc tikšanās domē Ilmārs Dūrītis devās uz Aizkraukles slimnīcu un Aizkraukles Profesionālo vidusskolu. Pēcpusdienā paredzēta tikšanās ar Aizkraukles novada sociālā dienesta vadību un darbiniekiem, kā arī intervija ar laikraksta "Staburags" žurnālistu. 

Ilmārs Dūrītis līdz ievēlēšanai 13. Saeimā septiņus gadus, būdams dekāns, vadīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti, ir asociētais profesors, veterinārās medicīnas doktors. Dzimis Pļaviņās, un viņa vecāki dzīvo Pļaviņu novadā. Saeimā viņš darbojas Sociālo un darba lietu komisijā, vada Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisiju. Novadu ziņas