Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Aizkraukles ATU" kļūs par pasažieru pārvadātāja "CATA" sesto filiāli

Aizkraukles novada pašvaldībai piederošais pasažieru pārvadātājs "Aizkraukles ATU" reorganizācijas procesā tiks pievienots Vidzemes pašvaldībām piederošajai pārvadātājai AS "CATA", liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".  Lēmums par reorganizāciju pieņemts 22. janvārī. Kreditoru prasības piesakāmas Rūpniecības ielā 1C, Aizkrauklē viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas dienas.

Kā ziņots, pērn rudenī Aizkraukles novada dome akceptēja līgumu, kas paredz līdz 2016.gada 1.aprīlim veikt SIA "Aizkraukles ATU" reorganizāciju, apvienojot to ar "CATA". Darbinieki netiks atlaisti. "Aizkraukles ATU" pēc pievienošanās kļūs par uzņēmuma "CATA" sesto filiāli.

"CATA" šobrīd ir piecas filiāles: Limbažos no 1959.gada, Ainažos no 1972.gada, Siguldā no 1974.gada, Saulkrastos no 1974.gada un Ērgļos no 1986.gada.

Saskaņā ar novērtējumu "Aizkraukles ATU" noteiktā pašu kapitāla tirgus vērtība pērn jūnija beigās bija 75 000 eiro, savukārt "CATA" vērtība - 5 890 000 eiro.
Saskaņā ar līgumu iegūstošās sabiedrības - "CATA" - akcionāri nolēma pamatkapitāla palielināt par 17 808 eiro, un tas būs 1 416 051 eiro.

Regulāro pasažieru pārvadājumu tirgū "CATA" sniegto pakalpojumu kvalitātes un apjoma ziņā ieņem vienu no vadošajām vietām Latvijā. "CATA" apkalpo 148 maršrutus, vidēji dienā izpildot 571 reisu.

AS "CATA" dibināta 1954.gada 2.aprīlī ar toreizējā autotransporta ministra Eduarda Liberta pavēli. Pēc neatkarības atjaunošanas uzņēmums tika pārveidots par valsts akciju sabiedrību "CATA". Ar Ministru kabineta 1998.gada 6.maija rīkojumu "CATA" akcijas tika nodotas Cēsu un Limbažu rajona padomju īpašumā.

2009.gadā Cēsu un Limbažu rajona padomēm piederošās "CATA" akcijas tika nodotas 12 novadu pašvaldībām - Cēsu, Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas, Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada pašvaldībām.


Novadu ziņas