Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles baznīcā jaunās ērģeles skanēs augusta beigās

Saskaņā ar noslēgto ērģeļbūves līgumu SIA “Ugāles ērģeļbūves darb­nīca” demontējusi un piegādājusi Aizkraukles baznīcā no Kungsholmas baptistu draudzes Stokholmā ērģeles, kuru apjoms atbilst baznīcas vajadzībām un prospekta parametriem.


Darbus plānots pabeigt 30. augustā. Pašreiz baznīcā esošās pēc Otrā pasaules kara izpostītās Herberta Kolbes 1926. gada ērģeles tiek demontētas, saglabājot vienīgi restaurējamās plēšas. Tā kā 2018. gada sākumā draudzes iesniegtais projekts Lauku atbalsta dienesta LEADER programmā Aizkraukles rajona partnerībā diemžēl neguva pietiekami labu novērtējumu, lai saņemtu finansējumu, ērģeļbūves izmaksas 7037,54 eiro segs no AS “Virši-A” ziedojuma un Aizkraukles novada domes atbalsta.

Novadu ziņas