Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles jaunieši ieskandina Ziemassvētkus Skrīveru dienas aprūpes centrā

Skrīveru dienas aprūpes centrā "Pavasari" ar skanīgām dziesmām un smaržīgām piparkūkām ieskandināti Ziemassvētki. Kā jau ierasts, arī šogad ciemos pie dienas centra klientiem devās jauniešu biedrības "Galaktika", kas darbojas Aizkraukles interešu izglītības centra paspārnē, jaunieši un tās vadītāja Silvija Brīgere. Viņi bija sarūpējuši pašu ceptas piparkūkas un aicināja gan seniorus, gan cilvēku ar īpašām vajadzībām, kas regulāri apmaklē šo centru, radošajās darbnīcās pagatvot kādu interesantu dekoru vai dāvaniņu. Jaunieši šogad uz "Pavasariem" līdzi aicināja arī interešu izglītības centra popgrupas "Unikumi" lielos un mazos dziedātājus un viņu vadītāju Unu Arbidāni, kas klātesošos sveica ar Ziemassvētku dziesmām. Savukārt dienas centra klienti ciemiņiem demonstrēja sēdošās dejas, kādas viņi paši apgūst ikdienā apmeklējot nodarbības "Pavasaros". 
Dienas centra vadītāja Elīna Siliņa piebilst, ka tieši pirms svētkiem atbalsta grupas "Mežrozes" dalībnieces dosies arī uz Ziemassvētku balli Ogrē.

Novadu ziņas