Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles—Kokneses apvienotās komandas sportisti izcīna 22 medaļas

Valkā un Valgā notikušajās Latvijas sporta veterānu 54. sporta spēļu finālsacensībās  Aizkraukles—Kokneses apvienotās komandas 10 vieglatlēti izcīnīja deviņas zelta, astoņas sudraba un piecas bronzas medaļas.

Veterāni sievietēm ir no 30 gadu vecuma, bet vīriešiem — no 35 gadu vecuma.  Sacensībās medaļas izcīnīja visi komandas vieglatlēti. Arvīds Vītols ieguva trīs zelta medaļas — tāllēkšanā, augstlēkšanā un trīssolī, savukārt Annai Lullei zelts 100 metru skrējienā, trīssoļlēkšanā un augstlēkšanā, Ditai Martinsonei zelts diska mešanā un lodes grūšanā, Ingai Ziediņai sudraba medaļa 5000 metru soļošanā un bronzas medaļa 3000 metru soļošanā. Māris Eglītis izcīnīja zelta medaļu trīssoļlēkšanā un sudraba medaļu tāllēkšanā. Mārīte Kažmēre tika pie trijām sudraba medaļām —  lodes grūšanā, šķēpa un diska mešanā. Lodes grūšanā viņa tikai par diviem centimetriem atpalika no pirmās vietas ieguvējas.

Aijai Vītolai sudraba medaļa vesera mešanā un divas bronzas medaļas — 100 metru un 200 metru skrējienā.

“Prieks par Ivitu Šali, kura veterānu sporta spēlēs startēja pirmo reizi un 3000 metru skrējienā ieguva bronzas medaļu,” saka Aija Vītola.

Citā vecuma grupā 3000 metru skrējienā bronzas medaļa Angelikai Panteļejevai.

Jānis Gusevs izcīnīja sudraba medaļu 100 metru skrējienā un tāllēkšanā.

“Bija plānots, ka  Ivars Māliņš grūdīs lodi un metīs disku, taču viņš volejbola komandas sastāvā sīvi cīnījās par pirmo — otro vietu un nepaspēja piedalīties sacensībās stadionā. Kokneses volejbolisti izcīnīja sudraba medaļas,” stāsta Aija Vītola.

Novadu ziņas