Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju aptauju

Pamatojoties ar iedzīvotāju sūdzību par bērnu drošību rotaļu laukumā, kas atrodas pagalmā starp Lāčplēša ielas 13. un 15. māju, un lūgumu to pārcelt uz iekšpagalmu starp Lāčplēša ielas 9. un 13. māju, Aizkraukles novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju aptauju — teikts pašvaldības mājaslapā.

Lūgums iedzīvotājus izteikt savu viedokli  līdz 2016. gada 8. jūlijam, savu viedokli izsakot rakstiski e-pastā dome@aizkraukle.lv vai iesniedzot savu rakstisko viedokli domes kancelejā katru darba dienu no plkst. 8 līdz 17.

Kā jau “Staburags” informēja, nesen automašīna uzbrauca kādam bērnam, kurš skrēja uz rotaļu laukumu, kas atrodas starp  Lāčplēša ielas 13. un 15. māju Aizkrauklē. Automašīnas vadītāja toreiz apgalvoja, ka bērns pēkšņi izskrējis automašīnas  priekšā.

Novadu ziņas