Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada pašvaldība saņem balvu nominācijā “Aktīvākā Zemessardzes atbalstītāja pašvaldība” 1

Vakar, 18. janvārī, aizsardzības nozares vadība tikās ar Latvijas darba devējiem – uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem –, lai pateiktos par viņu atbalstu Zemessardzei.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš, Zemessardzes bataljonu komandieri un Latvijas darba devēji, kas atbalstījuši Zemessardzei.

“Vislielākais paldies visiem tiem uzņēmējiem un pašvaldībām, kas atbalsta Zemessardzi un zemessargus. Tas ir tiešs ieguldījums mūsu valsts drošībā un Nacionālajos bruņotajos spēkos. Mēs to novērtējam un esam patiesi gandarīti, ka Zemessardzi atbalstošo uzņēmēju skaits ik gadu palielinās,” uzsvēra R. Bergmanis.

Aktīvākie un atsaucīgākie Zemessardzes atbalstītāji saņēma apbalvojumus 11 nominācijās: SIA „CEMEX” struktūrvienības Saldus un Brocēnu novados – nominācijā “Uzņēmums ar vislielāko zemessargu skaitu”, A/S “Latvijas Valsts meži” – nominācijā “Zemessargus visvairāk atbalstošais uzņēmums”, A/S "Latvijas Finieris" un SIA “Zvārdes Šautuve” – nominācijā “Uzņēmums – Zemessardzes atbalstītājs”, SIA “Zemgales veselības centrs” un Jāņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs – nominācijā “Uzņēmums – Zemessardzes popularizētājs”.

SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”’ saņēma balvu nominācijā “Uzņēmums – “Celmlauzis””, SIA “Krista – A” – nominācijā “Uzņēmums– Zemessardzes veterāns”, SIA “RTU enerģija” – nominācijā “Uzņēmums– Zemessargu motivētājs”, biedrības “Atbalsti Zemessargu” un “STREELNIEKS.LV” – nominācijā “Biedrība – atbalsts zemessargiem”, Zemnieku saimniecība “Lūsēni” – nominācijā “Uzņēmējs – Zemessardzes stiprinātājs”, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un PIKC “Daugavpils būvniecības tehnikums” – nominācijā “Mācību iestāde – izglītotājs par Zemessardzi”, kā arī Ikšķiles, Aizkraukles un Talsu novada pašvaldības – nominācijā “Aktīvākā Zemessardzes atbalstītāja pašvaldība”.

"Saņēmām aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa Goda rakstu Aizkraukles pašvaldībai par atbalstu un sadarbību. Ministrs uzsvēra mūsu sadarbības piemērus kā inovatīvus. Paldies visiem, kuri kaldināja šo augsto novērtējumu! Arī šogad top jaunas sadarbības ieceres! Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus," informē Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

Jau ziņots, ka 2017. gada decembrī Ministru kabineta sēdē apstiprināts Aizsardzības ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par ekonomisko stimulu izstrādi uzņēmumiem, kas nodarbina zemessargus un rezerves karavīrus, lai motivētu viņu regulāru piedalīšanos Zemessardzes mācībās.

Tāpat Aizsardzības ministrija uzsākusi darbu, lai veicinātu komersantu izpratni par nepieciešamo atbalstu zemessargiem un rezerves karavīriem, kā arī veicinātu to komersantu atpazīstamību, kuri atbalsta zemessargus un rezerves karavīrus, informējot sabiedrību par pozitīvajiem sadarbības piemēriem.

Komentāri 1

jaanis.amatnieks1961

Leons vēl varētu TĀ smaidīt, jo Godarakstu saņēmis, bet Raimonds gan izskatās, ka ,pirms godaraksta pasniegšanas, ir iestiprinājies...:)...Varbūt, abi kopā? Vējoņa stāsts par ieraušanu? :)

pirms gada, 2018.01.19 11:01

Novadu ziņas