Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada svētku programma 11. un 12. augustā

11.augustā p. 17.00 - kroņu darināšanas meistarklase un 12.augustā 11.00 - pastalu darināšanas meistarklase. Abas meistarklases notiks kultūras namā, Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta pa tālr. 25727419, ir noteikta dalības maksa – vairāk informācijas zvanot.
Aicināti piedalīties visi!

11.augustā p. 11.00 svētku ietvaros no sporta centra līdz kultūras namam paredzēts svētku gājiens. Organizatori aicina piedalīties organizāciju, uzņēmumu, iestāžu un biedrību kolektīvus.  Pieteikumus sūtīt uz turisms@aizkraukle.lv T: 25727419.


Abas svētku dienas notiks tirdziņš

Abas dienas notiks amatnieku un zemnieku produkcijas tirdziņš. Šogad tirdziņš izvietosies teritorijā ap kultūras namu un pa Spīdolas ielu. Pieteicies kupls skaits amatnieku, varēs nopirkt pinumus, rotas, rotaļlietas, arī garšīgas lietas – priežu čiekuru kārumus, maizi, kūpinātu gaļu, mājas saldējumu, Brenguļu alu, ledus sulas un citus kārumus. Lai pieteiktos tirgoties, jāaizpilda tirdzniecības dalībnieka pieteikuma veidlapa, kura atrodama  http://www.aizkraukle.lv/lv/pasvaldiba/pakalpojumi/iesniegumi-veidlapas/ un jānosūta uz dome@aizkraukle.lv. Vairāk informācijas pa tālr. 26478223. Diemžēl organizatori vairs nepieņem pieteikumus no tirgotājiem, kuriem nepieciešams elektrības pieslēgums.


Sabrauc daudz ciemiņu!!

Tradīciju festivāls “Ciema kukulis” notiks jau otro reizi. Aizkraukle ir daudznacionāla pilsēta, līdz ar to arī svētkos iespējams izbaudīt daudzu tautu tradīcijas. Festivāls notiks pie kultūras nama no p. 13.00 līdz 18.00 Festivālu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un ES programma "Eiropa pilsoņiem”.

13.00 - Kiškunhalašas ( Ungārija) dejotāji un muzikanti.

13.30 - ansamblis no Šarkovščinas ( Baltkrievija).

14.00 - biedrība “Brama” no Tčevas (Polija) demonstrēs kāzu rituālu.

14.30 - Krāslavas poļu biedrība “Strumeņ”.

15.00 - Biržu dejotāji un muzikanti (Lietuva).

15.30 - Videbekas (Dānija) akordeonistu klubs.

16.00 - Slavutičas (Ukraina) dejotāji.

16.30 - Kiškunhalašas (Ungārija) dejotāji un muzikanti.

17.00 - Aizkraukles vokālais ansamblis “Maļinovij Zvon”.

17.30 - Aizkraukles kapela “Karikste”.


Simtgades zaļumballe

Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas visā Latvijā un pasaulē pāri pakalniem, jūru un upju krastos, pilsdrupu estrādēs, parkos un pļavās tiks rīkota Zaļumballe lauku kapelu, orķestru muzikantu, ziņģētāju vai tautas mūzikas ansambļu pavadībā. Arī Aizkraukle 11.augustā 21.00 laukumā pie kultūras nama notiks Simtgades zaļumballe kopā ar grupām “Netīšām blice” ( Aizkraukle) un “Piloti”(Ogre).


Arī bērniem būs interesanti

Bērni īpaši aicināti p. 15.00 uz ceļojošā leļļu teātra “Maska” izrādi “Burvju stabulīte” laukumā pie mūzikas skolas. Pilsētas dīķī no p.11.00 būs jautras sportiskas aktivitātes, organizatori aicina ģimenes piedalīties sporta spēlēs stadionā no p. 11.00 līdz 17.00, kā arī orientēšanās sacensībās p. 17.00, reģistrācija sporta centrā. Stadionā, pie kultūras nama un pie mūzikas skolas būs piepūšamās atrakcijas.

Novadu ziņas