Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada vidusskolā “Izaugsmes dienā 2017” piedalās vairāk nekā 200 interesentu

Šodien, 17. martā, ikviens aicināts piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā “Izaugsmes dienā 2017”.

“Izaugsmes dienā” tiek rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām: uzņēmēji un NVO; pašvaldības darbinieki un iestāžu vadītāji; izglītības un kultūras darbinieki, pedagogi, vidusskolēni, jaunieši. 

“Izaugsmes diena 2017” ir bezmaksas pasākums ikvienam interesantam, un tā notiek Aizkraukles novada vidusskolā, Lāčplēša ielā 21, no plkst. 10:00 līdz 17:00.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji informē, ka šodien ieradušies apmēram divreiz vairāk interesentu, nekā bija pieteikušies iepriekš —  pavisam vairāk nekā 200 dalībnieku, tajā skaitā ap 100 jauniešu, ap 70 izglītības darbinieku un ap 60 uzņēmēju.

Novadu ziņas