Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

20. janvāri Aizkrauklē notiks konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls

Noslēgusies neklātienes kārta CSDD rīkotajā konkursā “Gribu būt mobils” 6. - 8. klašu skolēniem par ceļu satiksmes noteikumiem. 70 komandas ar labākajiem rezultātiem sacentīsies pusfinālos 7 Latvijas pilsētās!

Pirmais no pusfināliem norisināsies 20. janvārī Aizkrauklē un tajā piedalīsies 10 labākās reģiona komandas. Tas norisināsies 20. janvārī Aizkraukles vidusskolas sporta zālē (Lāčplēša ielā 21) no pulksten 10:30 līdz 14:00.

Pusfinālu laikā to dalībniekiem nāksies parādīt savas padziļinātās zināšanas ceļu satiksmes drošības noteikumos, iesaistoties gan stafetē, gan interaktīvos uzdevumos, gan citās interesantās aktivitātēs. Visos pusfināla kontrolpunktos būs jāizmanto savas teorētiskās zināšanas un arī radošā pieeja, katram dalībniekam izmantojot savas novatora prasmes. Veiksmīgam startam būs nepieciešams gan saliedēts komandas gars, gan spēja individuāli parādīt labu sniegumu.

Komandas, kas vislabāk būs parādījušas savus spēkus un zināšanas pusfinālā, saņems vērtīgas balvas – pirmā vieta braucienus uz Ahhaa zinātnes centru, otrā –  velosipēda spidometrus, bet trešā vieta – velosipēda saslēdzējus, taču pārējiem dalībniekiem tiks dāvāti atstarojoši piemiņas suvenīri – vestes, aproces un krekli. Skolēnu komanda ar labāko rezultātu pusfinālā tiks aicināta uz lielo finālu, kur sacentīsies par galvenajām balvām – pirmās vietas ieguvēji katrs saņems giroskūteri un BTA  velopolisi, otrās vietas ieguvēji – 4G mobilo internetu ar rūteri 6 mēnešiem, trešās vietas ieguvēji – dāvanu karti ceļojuma izvēlei 50 EUR vērtībā, bet visi pārējie fināla dalībnieki – sporta preču veikala dāvanu kartes. Konkursa organizatori ir parūpējušies arī par pārsteiguma balvām.

Šogad “Gribu būt mobils” norisinās jau desmito reizi, attīstot skolēnos ceļu satiksmes drošības izglītības prasmes un gatavojot jauno satiksmes dalībnieku paaudzi, kas apzinās savus pienākumus un tiesības uz ceļa.

Konkursa pusfināli notiks janvārī un februārī:
20. janvārī Aizkraukles vidusskolā;
27. janvārī Valmieras Pārgaujas sākumskolā;
1.februārī Jelgavas 2. pamatskolā;
8. februārī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā;
10. februārī Liepājas Oskara Kalpaka 15. vidusskolā;
15. februārī Daugavpils centra vidusskolā;
22. februārī Baložu vidusskolā.
Papildu informācija par konkursu, tā norisi un neklātienes daļas rezultātiem atrodama oficiālajā konkursa mājaslapā www.gribubutmobils.lv un sociālajos tīklos – draugiem.lv, Facebook, Twitter un Instagram.

Mācību konkursu “Gribu būt mobils” organizē CSDD, finansē OCTA, realizē Autovadītāju Universitāte “Credo Autoprieks” un atbalsta AAS “BTA Baltic Insurance Company”.

Aizkraukles novadā