Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina papildināt datubāzi

Uzņēmēju tikšanās reizē Aiz­kraukles novada domē pašvaldības attīstības plānotāja Ilona Kāgane iepazīstināja uzņēmējus ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izveidoto nekustamo īpašumu datubāzi un iespējām ievietot informāciju tajā.

LIAA ir izveidojusi elektronisku nekustamā īpašuma datubāzi, kurā pašvaldības, uzņēmumi un privātpersonas aicinātas iesniegt informāciju par nekustamajiem īpašumiem, kas var tikt izmantoti uzņēmējdarbībā, jo īpaši ražojošajās nozarēs. Aģentūra šajā datubāzē esošo informāciju piedāvā ārvalstu kompānijām, kas interesējas par iespēju sākt darbību Latvijā. Ilona Kāgane aicināja Aizkraukles puses uzņēmējus izmantot šo iespēju. Viņa sacīja, ka drīzumā šajā datubāzē tiks ievietota arī tā informācija par zemi un telpām, ko uzņēmējdarbības attīstībai piedāvā šajā novadā, kas ievietota Aiz­kraukles novada pašvaldības mājaslapā.
Šobrīd datubāzē atrodama informācija par brīvajām telpām Aizkraukles industriālajā parkā un četriem zemesgabaliem Kokneses novadā. “Mēģinājām paši ievietot informāciju par mūsu piedāvājumu, bet ne viss ritēja tik raiti, tāpēc telefoniski sazinājāmies ar aģentūras darbiniekiem, kas mums palīdzēja. Viņi bija atsaucīgi, un ātri tikām ar visu galā,” pieredzē dalījās Aizkraukles industriālā parka pārstāve Elfa Sparinska.

Aizkraukles novadā