Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties iedzīvotājus, kuri varētu izmitināt jauniešus

No 18. līdz 20. septembrim Aizkrauklē notiks Latvijas Jauniešu dienas. Paredzams, ka tajās ieradīsies ap 1000 jauniešu no visas Latvijas un arī no ārvalstīm. Lai tām sagatavotos, Svētās Terēzes no Bērna Jēzus Aizkraukles katoļu baznīcā piecas dienas notika 10 organizatoru un 10 brīvprātīgo jauniešu mācības.

Tā kā skolās nav tik daudz nakšņošanas vietu, organizatori aicina pieteikties Aizkraukles, Kokneses un Skrīveru iedzīvotājus, kuri varētu jauniešus izmitināt naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu. Būtu jāsagādā tikai brokastis, bet arī tas nav obligāti — ir paredzēta dalībnieku kopīga ēdināšana. Ja kādam ir tāda iespēja, lūgums zvanīt Līgai Graznovičai pa tālr. 26252260. Jebkuru jautājumu gadījumā ikviens aicināts kontaktēties ar organizatoriem, rakstot e-pastā: jauniesudienas2015@gmail.com.

Aizkraukles novadā