Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām pieteikt sportistus nominācijai “Līdzjutēju simpātija 2018”!

Laikraksts “Staburags” sadarbībā ar Aizkraukles novada sporta centru aicina pieteikt Aiz­kraukles novada sportistus nominācijai “Līdzjutēju simpātija 2018”.

Pasākumā “Gada balva sportā” parasti tiek sveikti tie sportisti, kuri sasnieguši izcilus rezultātus sportā, ieguvuši godalgotas vietas sacensībās vai devuši būtisku ieguldījumu sporta dzīves organizēšanā. Taču mēs gribam noskaidrot, kurš aizvadītajā gadā Aizkraukles novadā bijis lielākais Aizkraukles novada līdzjutēju mīlulis. Tas var būt gan individuāla sporta veida pārstāvis vai kādas novada komandas dalībnieks, kas jūs ar savu sportisko sniegumu iepriecinājis visvairāk.

Aicinām sportistus nominācijā “Līdzjutēju simpātija” pieteikt līdz 20. janvārim. To var izdarīt, rakstot e-pastā: aka@staburags.lv un norādot sportista vārdu, uzvārdu, pārstāvēto sporta veidu un komandu (ja pārstāv komandu sportu). Pēc tam aicināsim balsot par pieteiktajiem sportistiem, tādā veidā noskaidrojot populārāko.


Balvu nominācijā “Līdzjutēju simpātija 2018” pasniegsim Aizkraukles novada sporta centra rīkotajā sportistu godināšanā pasākumā 8. februārī.

Aizkraukles novadā