Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē 16. un 17.oktobrī notiks Latvijas fizikas skolotāju asociācijas konference

Ikgadējā Latvijas fizikas skolotāju konference šogad notiks 16. un 17.oktobrī Aizkrauklē, Aizkraukles novada ģimnāzijā.

Asociācijas konferences notiek dažādās pilsētās, cenšoties aptvert pēc iespējas vairāk fizikas skolotāju no visas Latvijas. Šogad tā notiks jau 17. reizi,  un to plāno apmeklēt 100 - 120 dalībnieku. Katrā reģionā konference iepazīstina ar atbilstošā reģiona fizikas skolotāju darbību. Tiek pārrunātas galvenās aktualitātes fizikas mācīšanā skolā, analizēti iepriekšējo gadu darbi, skolotāji un vadošie nozares speciālisti dalās savā pieredze.

Plānots, ka konferencē darbnīcas vadīs Māris Krastiņš, LAB valdes priekšsēdētājs ("Mobilās aplikācijas astronomisko objektu izzināšanai"), Sintija Rūze un Ludmila Belogrudova ("Parastie un neparasti eksperimenti fizikā visiem vecumiem”), Aija Romanovska ("3D drukāšana un robotikas pulciņš skolā”), Kārlis Kravis ("FIZMIX eksperimenti"), Aivars Eriņš ("Interesanti eksperimenti fizikas kursā").

Lekcijas lasīs Aivars Vembris,  LU CFI vadošais pētnieks ("Skolēnu zinātniskās pētniecības darbība fizikā, problēmas, risinājumi, ieteikumi"), Kārlis Bērziņš, LAB astronoms ("Meteoriti.lv", "Skolēnu zinātniskās  pētniecības darbība astronomijā – problēmas, risinājumi, ieteikumi"), Guntars Catlaks, VISC vadītājs ("Iecerētās mācību satura reformas un projekti"), Austris Cābelis, VISC vecākais referents  ("Jaunākā informācija par diagnosticējošo darbu 11.klasē u.c.diagnosticējošajiem darbiem"), Loreta Juškaite, RTU sagatavošanas kursu nodaļas vadītāja ("Inženieru izglītošana RTU, sadarbība ar CERN").

Paredzētas arī ekskursijas uz Pļaviņu HES un Likteņdārzu.

 


Aizkraukles novadā