Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē 29. jūlijā ieradīsies Miera skrējiena komanda

No 26. līdz 30. jūlijam miera skrējiena “Peace Run” Eiropas posma ietvaros Latvijā viesosies daudznacionālā skrējēju komanda, kas no 2014. gada februāra vairāk kā astoņu mēnešu garumā ar miera lāpu apceļo visas Eiropas valstis, veicot ap 24 000 km garu distanci. Aizkrauklē miera skrējiena komanda būs otrdien, 29. jūlijā, tāpēc tie aizkrauklieši, kuri vēlas piedalīties šajā skrējienā, aicināti pl.10 sagaidīt skrējējus pie Aizkraukles pilsētas zīmes (Baznīcas un Gaismas ielas krustojumā). Skrējiens būs cauri pilsētai un pēc tam turpināsies Kokneses virzienā. Miera skrējiena maršrutu Latvijā var apskatīt www.peacerun.org.

Šis skrējiens ir simboliska vēsts ar skriešanas starpniecību paust vienotību un sadraudzību starp dažādu tautību un pārliecību cilvēkiem. Tas nav komerciāls vai politisks projekts, un tā organizatori darbojas uz brīvprātības principiem. Savā ceļā Skrējiens pieskaras miljonu cilvēku dzīvēm. Skrējēji apmeklē tūkstošiem apdzīvoto vietu un tiekas ar tūkstošiem vietējo iedzīvotāju, no rokas rokā nododot lāpu un daloties ar savu iedvesmu un sapni par labāku pasauli.

Aizkraukles novadā