Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē atver dabas vides estētikas kabinetu

Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte” atvērts dabas vides estētikas kabinets, kas reizē būs arī psihologa darba vieta.

Pēc Kokneses novada Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas, kur pirms trim gadiem izveidoja dabas vides estētikas studiju, reorganizācijas, tur vairs nebija iespējams turpināt darbību, un tā tika “pārcelta” uz “Saulīti” Aizkrauklē.

Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Sarmīte Kruglova gandarīta par iespēju “Saulītē” atvērt tik vērtīgo kabinetu. Dabas vides  estētikā ir četras pamatjomas — krāsaino smilšu spēles, krāsaino graudu spēles, siltā smilšu iekārta un kompozīcija ar citiem dabas materiāliem — kastaņiem, čiekuriem, graudiem un u.c..

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 19. septembra numurā.

Ingas Patmalnieces foto

Aizkraukles novadā