Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē atver tūrisma informācijas punktu

Aizkraukles pilsētas kultūras namā ir atvērts tūrisma informācijas punkts, kurā kultūras nama dežuranti tūristiem sniegs pašu nepieciešamāko informāciju.

Virs kultūras nama ieejas fasādes redzams burts “i”. Plānots, ka norādes ar “i” burtu izvietos vēl vairākās pilsētas vietās.
Šāds punkts atvērts ar Aizkraukles novada domes lēmumu. Dome veica grozījumus novada kultūras nama nolikumā, paredzot, ka kultūras nams pildīs arī tūrisma informācijas punkta funkcijas. Dome kultūras namam uzdeva apkopot un sniegt informāciju tūristiem par tūrisma objektiem, pakalpojumiem un brīvā laika pavadīšanas iespējām, kultūras un sporta pasākumiem novada teritorijā un visā Latvijā, tādējādi popularizējot novada tēlu. Vajadzēs sistematizēt, vākt un atjaunot informāciju, kas varētu interesēt tūristus, veidot tūrisma maršrutu piedāvājumu, sadarbojoties ar tuvākajiem tūrisma informācijas centriem, apkopot Aizkraukles novada notikumu kalendāru un veidot vienotu informāciju par novadā notiekošo.

“Tas ir punkts, nevis tūrisma informācijas centrs,” uzsver kultūras nama direktore Anta Teivāne. “

Aizkraukles novadā